Sızdırılan GTA 6 Görüntüleri Doğrulandı!

Sızdırılan GTA 6 Görüntüleri Doğrulandı

Rockstar Games çok zorlu günler yaşadı. Bunun nedeni ise oyuncuların merakla beklediği GTA 6 oyununa ait oynanış görüntülerinin sızıdırılmış olmasıydı. Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games tarafından yapılan açıklamayla sızdırılan GTA 6 görüntüleri doğrulandı.

Sızdırılan GTA 6 Görüntüleri Rockstar Games Tarafından Doğrulandı!

Yaşanan bu olay için oyun dünyasının şimdiye kadar karşılaştığı en büyük sızdırılma olayı diyebiliriz. Sızdırılan GTA 6 görüntüleri içerisinde oyunun henüz daha alfa öncesine ait oynanış ve test görüntüleri bulunuyor. Bu görüntüler çok kısa sürede viral hale geldi ve herkes tarafından paylaşılmaya başladı. Durum böyle olunca Rockstar Games’in açıklaması da gecikmedi.

Rockstar Games‘in açıklaması ise şu şekilde:

” Sıradaki GTA oyununun erken geliştirme görüntülerinin üçüncü parti illegal erişimle sistemlerimizden inidirilmesinden mağduruz. Oyun hizmetlerimizde herhangi bir aksama olmayacağını veya geliştirme aşamasında projelerimize uzun dönemli etki etmeyeceğini umuyoruz. Sıradaki oyunumuzun bu şekilde paylaşılmasından aşırı derece hayal kırıklığına uğradık. Sıradaki GTA oyunu için çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerimizin üzerinde deneyim sunmaya bağlı kalacağız. Yakında herkesi bilgilendireceğiz ve tabi ki oyun tam anlamıyla hazır olduğu zaman sizlere gösterceğiz. Bu durumda bizleri desteklediğiniz için herkese teşekkür ediyoruz. ”

Sızdırılan GTA 6 görüntüleri üzerine yapılan bu açıklama içerisinde oyuncuları sevindiren bir kısım bulunuyor. Oyunun geliştirilme aşamasında çıkış tarihinin ertelenmeyeceğini belirten kısmı herkesin yüzünü güldürdü. Çünkü bu tarz sızdırılma olaylarında oyunların çıkış tarihleri 5-6 ay ileriye atılırdı. Ancak GTA 6 çıkış tarihi ertelenmeyecek. Umarız ki başka bir aksilik veya sorun çıkmaz ve keyifli bir GTA 6 deneyimi bizleri bekler.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

1 Yorum
  • Burak
    Burak
    16:40'de 20/09/2022

    doğrulanması iyi olmuş çünkü sıkıntı oluyordu hangisi doğru yanlış bilinmiyodu yayınlamaları iyi oldu gerçekten elizine sağlık

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir