Oyun Haberleri

Peaky Blinders Vr Oyunu Çıkacak!

Peaky Blinders Vr Oyunu Geliyor

VR geliştiricisi Maze Theory, Peaky Blinders TV şovunun daha önce duyurduğu sanal gerçeklik uyarlaması olacak Peaky Blinders vr oyunu için belirlenen ismi ve resmi fragmanı duyurdu. Oyun Peaky Blinders: The King’s Ransom olarak isimlendirilecek.

Peaky Blinders Vr Oyunu Çıkacak!

Peaky Blinders serisi, ilk sezonunun 2013’te yayınlanmasından bu yana bir medya devine dönüştü ve şimdi farklı eğlence şekillerinde de karşımıza çıkıyor. İlgi çekici Vr oyunu üzerinde birkaç yıldır çalışılıyor. 2019 yılında Maze Theory’ nin oyun üzerinde çalıştığı açıklandı, ancak şimdiye kadar bu konu hakkında çok az bilgi paylaşılmıştı. Maze Theory daha önce de Doctor Who evreninde yer alan VR oyunları üzerinde çalışmış Londra merkezli bir oyun stüdyosudur. Doctor Who oyunu da oyuncular tarafından oldukça beğeni görmüştü.

Peaky Blinders: The King’s Ransom içerisinde Cillian Murphy ve Paul Anderson dizi içerisinde de olduğu gibi Tommy Shelby ve Arthur Shelby rollerinde yer alacaktır. Oyun, Shelby ailesinin güvenini kazanırken oyunculara Birmingham’ın suçlu yeraltı dünyasına sızma görevi verecek. Henüz oyun için belirlenmiş bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, oyunun 2022 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Maze Theory oyuncuların hareketlerine tepki veren karakterler ve kararlarıyla şekillenen bir hikâye içeren destansı bir suç hikâyesi sunuyor. Oyun 1928’de geçiyor, bu da bu hikayedeki olaylarının televizyon dizisinin dördüncü ve beşinci sezonu arasında bir yerde geçeceği anlamına geliyor.

Yayınlanan fragman hikâyeye sadece kısa bir bakış sunuyor. Tommy Shelby’nin seslendirmesiyle Winston Churchill’e ait silahlarla ve sırlarla dolu bir posta kutusundan bahsediliyor. Maze Theory ayrıca hikâye sırasında oyuncuların bir hayli zorlanacakları ahlaki seçimler de yapacaklarını söyledi.

Bazıları ana konsollar için daha büyük bir oyun elde etmeyi umuyor olabilir. Oyuncular diziden daha fazla karakterin Peaky Blinders vr oyunu içerisinde rol almasını bekleyebilirler. Sonuç olarak Maze Theory stüdyosundan ilginç bir vr deneyimi biz oyuncuları bekliyor olacak. Siz değerli takipçilerimizde günlük olarak güncel oyun haberlerini paylaşmaktayız. Takipte kalmak için her gün sitemizde yer alan haberler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir