Oyun Rehberleri

FM 2023 Simeone 3-5-2 Defans Taktiği

FM 2023 Simeone 3-5-2 Defans Taktiği

Football Manager 2023 oynayan oyuncuların çoğu dünya çapında ses getiren teknik direktörlerin taktikleriyle oynamayı tercih ediyor. FM 2023 Simeone 3-5-2 defans taktiği, defansif oyun düzenini sevenler için muhteşem bir tercih olacaktır. Bu içeriğimiz Diego Simeone defans taktiği hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız.

FM 2023 Simeone 3-5-2 Defans Taktiği Nedir?

Diego Simeone tarafından geliştirilen defans taktiğinde 3 defans oyuncusunu destekleyen 5 orta saha oyuncusu sayesinde geçilmesi imkansıza yakın bir savunma kurabilirsiniz. Hücüm tarafında yer vereceğiniz 2 yetenekli forvet oyuncusuyla yorulmuş rakip takıma kolayca gol atabilirsiniz. Tabi bunu yapmak için forvetlerinizin çok yetenekli olması gerekiyor.

FM 2023 wonderkid forvet oyuncuları sayesinde yönettiğiniz takıma muhteşem forvetler kazandırabilirsiniz. Orta saha oyuncularını defansa destek olması açısından geriye yönelik oynatacağınız için forvetlerinizi iyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.

FM 2023 Simeone 3-5-2 Defans Taktiği Kurulumu

Football Manager 2023 oynarken farklı taktikleri oyuna eklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Hiç bir adımı atlamadan yaparsanız kurulum aşamasında herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Her ihtimale karşı ilerlemenizin bir yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/dggy27/fm-23-simeones-3-5-2-defans-taktigi.zip.html

  • İlk olarak yukarıdaki Download butonuna basarak FM 23 Simeone 3-5-2 savunma taktiğini bilgisayarınıza indirin.
  • Sıkıştırılmış dosya içerisinde bulunan .fmf uzantılı dosyayı Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2023/tactics içerisinde atın. Tactics isimli dosyayı göremiyorsanız kendinizde oluşturabilirsiniz.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın ve taktikler bölümünden bu taktiği seçin. Bu işlemden sonra taktik otomatik olarak her şeyiyle hazır bir şekilde yüklenmiş olacaktır.

FM 2023 Simeone 3-5-2 defans taktiği hakkında bildiğimiz her şeyi sizlerle paylaştık. Kurulum sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bunu yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız. Sizler Diego Simeone savunma taktiği hakkında neler düşünüyorsunuz?

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir