Oyun Haberleri

NFS Most Wanted Remake Mi Geliyor?

NFS Most Wanted Remake

NFS Most Wanted Remake konusunda oldukça önemli bir duyum sosyal medyayı sallamayı başardı. 11 Temmuz 2023 gecesi yaşanan olayda eski MW oyununun seslendirme sanatçısı Simone Bailly oyunun yenilenmiş halinin 2024 yılında piyasaya çıkacağını duyurdu. Simone bu paylaşımı yaptıktan kısa bir süre sonra ise paylaşımı yayından kaldırdı.

NFS Most Wanted Remake Dedikoduları

Söz konusu paylaşım hakkında Electronic Arts cephesinden henüz bir yanıt gelmedi. Ünlü seslendirme sanatçısı Simone Bailly’nin oyunun duyurusu yapılmadan böyle bir açıklama yapması ise şaşkınlıkla karşılandı. NFS Most Wanted Remake gelir mi? diye soracak olanlarınız varsa Konsey olarak cevabımız; evet gelebilir.

Son dönemde Dead Space gibi oyunlara yaptığı remake oyunlarından oldukça iyi dönüş alan EA cephesinin Need for Speed serisinin tarihi oyunu Most Wanted hakkında böyle bir çalışmada olması şaşırtıcı olmayacaktır.

İlerleyen günlerde Most Wanted Remake dedikodusunun gerçek olup olmadığını hep beraber göreceğiz. Daha fazla oyun haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir