Oyun Rehberleri

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır?

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır?

Oyuncuların en çok tercih edilen sesli sohbet programı Discord ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Lakin isteyen kullanıcılar belli bir ücret karşılığı Discord Nitro satın alıp daha fazla ayrıcalığa sahip oluyor. Epic Games ve Discord oyuncuları sevindirecek bir promosyon oluşturdu. Bu promosyon sayesinde oyuncular 3 aylık bedava Discord Nitro üyeliği alabiliyor.

Epic Games Bedava Discord Nitro Nasıl Aktif Edilir?

Epic Games kullanıcılarına yine olay yaratacak ücretsiz içerikler sunmaya devam ediyor. Bu sefer oyuncular tarafından en çok kullanılan Discord uygulamasına ait Nitro özelliğini 3 ay süreyle hediye ediyor. Peki ya Epic Games’den alınan ücretsiz Discord Nitro nasıl aktif edilir?

  • Bedava Discord Nitro almak için ilk olarak Epic Games platformunda hesap oluşturmalısınız. Zaten bir hesabınız var ise giriş yapın.
  • Mağaza bölümüne geçin ve arama bölümüne ” Discord Nitro ” yazarak aratın.
  • Açılan ekranda sağ taraftan ” Yükle ” butonuna tıklayın.
  • Epic Games hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine gelen maildeki linke tıklayın.
  • Discord hesabınız yoksa yenisini oluşturun veya mevcut hesabınıza giriş yapıp sizden istenen bilgileri girin.
  • Hepsi bu kadar artık 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Discord Nitro üyeliğini aktif etmiş oldunuz.

Discord Nitro Avantajları Nelerdir?

Discord Nitro aboneliğiniz var ise standart kullanıcılara kıyasla çok fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklardan bahsetmek gerekirse; Discord profilinizi dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz. Profil fotoğrafı olarak gif yükleyebilir bu sayede Discord’u daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Eğer Discord üzerinden yayın açıyorsanız yayınlar artık HD kalitede olacak. Standart kullanıcılar yalnızca 720p yayın verebiliyor. Dosya aktarım işlemlerinde de 100mb boyutundaki dosyaları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca bunlara ek olarak katıldığınız Discord sunucularında sohbet ederken daha fazla emoji kullanabilirsiniz.

Epic Games’in sunmuş olduğu bedava Discord Nitro aboneliği promosyonundan faydalanmak için daha öncesinde hiç Nitro satın almamış olmalısınız. Önceden Nitro satın almış Discord kullanıcıları bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Kampanyadan faydalanmak için son gün 24 Haziran 2021 olduğunu unutmayın. Epic Games Discord Nitro kampanyası sayesinde kitlesini daha fazla artıracaktır. Umarız yakın bir zamanda başarım sistemini de platforma dahil ederek oyuncuları daha fazla sevindirirler. Bunun gibi daha fazla rehber içerikler istiyorsanız yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir