Oyun Rehberleri

Lost Ark Chaos Zindanı Rehberi

Lost-Ark-Chaos-Zindani-Rehberi

Lost Ark içerisinde 50 seviyeye ulaştıktan sonra ilk yapmaya başlamanız gereken aktivitelerden birisi Chaon Zindanıdır. Oldukça güzel ödüller vermekle birlikte normal zindanlardan daha zorlayıcıdır. Eşyalarınızı geliştirme aşamasında oldukça yardımcı olacak ödüller bu zindanda çıkmakta. Sizler için hazırladığımız Lost Ark Chaos Zindanı Rehberi bu içerik hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizlere öğretecek.

Lost Ark Chaos Zindanı Rehberi

Chaos Zindanına 50 seviyeye ulaştığınız andan itibaren girebilirsiniz. Ancak eşya seviyeniz 250’ yi geçmeden ilk katı bitirmeniz pek mümkün olmayacaktır. Bunu da nadir, mavi eşyalarla yapabilirsiniz. Zindana girmeden önce bütün eşya ve yeteneklerinizin doğru olduğundan ve potlarınızı aldığınızdan emin olun.

Not olarak ilk zindan seviyesini tamamen atlayabileceğinizi unutmayın. Oyunda 50 seviyeye ulaştıktan sonra World Quest zincirini tamamlarsanız size 302 eşya seviyeli bir set verecektir. Bu da zaten ilk katta alacağınıza denk geliyor. Bu görevleri zaten eninde sonunda tamamlayacaksınız.

Chaos zindanlarını günde iki kez tüm ödüller için yapabilirsiniz. Oyundaki gelişme aşamanızda günlük yapılacaklar listenizde olmalıdır. Her denemede 50 enerji harcarsınız ve günlük 100 enerjiniz olur. Eğer zindan sırasında başarısız olursanız 50 enerji geri gelmeyecektir. Bu sebeple denemeden önce tam olarak hazırlandığınızdan emin olun.

Chaos Zindanı başladığında yeni bir bölgeye gideceksiniz. Ekranınızın sol üst köşesinde bir sayaç belirecek. Hareket ettiğiniz anda sayaç başlayacaktır. Başladığınız anda daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kadar çok canavar bulunduğunu fark edebilirsiniz. Yeterince canavarı kestiğinizde bir sonraki aşamaya geçebileceğiniz bir portal ortaya çıkacaktır. Portal orada ve tüm elit yaratıkları kestiyseniz bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Her yeni aşamaya geçtiğinizde sayaç sıfırlanacak ve hareket ettiğinizde başlayacaktır.

Sizlerle Lost Ark Chaos Zindanı Rehberi içerisinde oyundaki bu önemli mekanik hakkında tüm bilmeniz gerekenleri paylaştık. Daha fazla oyun rehberi için sitemizdeki rehberler bölümüne göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FM 2023 Wonderkid Kaleciler
Oyun Rehberleri

FM 2023 Wonderkid Kaleciler

Her menajerin ihtiyacı doğrultusunda hazırlamış olduğumuz FM 2023 wonderkid kaleciler listesinde geleceğin en potansiyelli kaleci oyuncularını görebileceksiniz. Hepsi birbirinden kaliteli ve potansiyeli zirve olan bu oyuncuları takımınıza katıp kalenizi uzun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir