Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Hogwarts Legacy Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Oyun dünyasında merakla beklenen Hogwarts Legacy, yakında çıkış yapacak. Birkaç saat önce yayınlanan Hogwarts Legacy resmi çıkış fragmanı oyunla ilgili bazı detayları oyunculara sunuyor. Çıkış fragmanı etkileyici gözükse de Hogwarts Legacy evreninde maceraya atılmak için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Hogwarts Legacy Resmi Çıkış Fragmanı

Oyuncular kitaplarda yaşanan olayların öncesinde Hogwarts’a gelmiş beşinci sınıf öğrencisini oynayacak. Büyü kitaplarından yeni büyüler öğrenerek kale duvarlarının arkasındaki tehlikeli dünyayı keşfedebilir. Buna ek olarak yeni insanlarla tanışacak, iksir yapımlarını öğrenecek ve karakterlerini kişiselleştirerek yeteneklerini güçlendirebilecekler.

Hogwarts Legacy 10 Şubat 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC platformlarından oynanabilecek. Digital Deluxe edition sürümünü satın alan oyuncular bu evrene 3 gün erken erişebilecek. Yayınlanan fragmanda oyundaki grafiklerin ve atmosferin etkileyici olduğunu görebiliyoruz. Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızın donanımlarını karşılaştırarak hangi grafik ayarlarında oynayabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hogwarts Legacy Digital Deluxe Edition İçeriği

Hogwarts Legacy oynarken daha zengin içeriklere sahip olmak istiyorsanız Digital Deluxe Edition satın almanızı tavsiye ediyoruz. Böylece oyundan alacağınız keyfi arttırabilirsiniz. İşte Hogwarts Legacy Digital Deluxe Edition içindekiler:

  • Thestral Binek
  • Dark Arts Savaş Arenası
  • Dark Arts Kozmetik Seti
  • Dark Arts Garrison Şapkası
  • 72 Saat Erken Erişim

Oyunun standart sürümünü ön siparişle 699,00 TL’ye Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Spoiler yemek istemiyor ve daha fazla içerikle oynamak istiyorsanız 799,00 TL karşılığında Hogwarts Legacy Digital Deluxe Edition satın alabilirsiniz. Hogwarts Legacy resmi çıkış fragmanı hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir