Oyun Haberleri

PUBG New State iOS Ön Kayıt Tarihi Duyuruldu!

PUBG New State iOS Ön Kayıt Tarihi Duyuruldu!

Apple iPhone ve iPad kullanıcılarının gözü PUBG: New State üzerinde. PUBG’nin yeni mobil oyunu New State, Android platformunda 20 milyondan fazla ön kayıta erişti. Buna yakın bir sayının iOS platformunda da olması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde ise PUBG New State iOS ön kayıt tarihi oyun tutkunlarına duyuruldu.

PUBG New State iOS Ön Kayıt Tarihi Ne Zaman?

PUBG mekanikleri ile ileri düzey teknolojik silahların yer alacağı oyun PUBG: New State merakla bekleniyor. Özellikle oldukça stabil işletim sistemine sahip iPhone ve iPad üzerinden daha akıcı bir şekilde oynanabilecek oyun için yeni haberler gelmeye başladı. New State’i iOS cihazlardan oynamak için gereken ön kayıt tarihi Ağustos 2021 tarihi verildi. Günü gününe bir zaman belirlenmiş olmasa da elimizde böyle bir tarih var. Ağustos ayına yaklaştıkça bu tarihin net bir şekilde açıklanacağını düşünüyoruz.

PUBG New State iOS Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde bir çok yanlış bilgi kol geziyor. Oyuncuların verilerini çalmak için sahte linkleri içeren yazılara yer veriliyor. Ağustos ayında ön kayıtlar açıldığı zaman takip edebileceğiniz tek yer Apple Store olması gerekiyor. Ayrıca PUBG: New State resmi Twitter hesabı üzerinden oyunla ilgili duyuruları takip edebilirsiniz. Ön kayıtlar açıldığı zaman yalnızca iPhone ve iPad cihazlarınızdan Apple Store aracılığıyla ön kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede güvenli bir şekilde kayıt işlemini tamamlamış olacaksınız.

PUBG New State iOS ön kayıt tarihi açıklanmış olsa da oyunun tam sürümünün ne zaman çıkacağı henüz daha belirli değil. Lakin tam sürümün 4 veya 5 ay gibi bir zaman sonrasında erişilebilir olacağını düşünüyoruz. Krafton şirketi yeni oyunla birlikte Call of Duty mobile ile olan rekabeti tekrardan alevlendirecektir. Oyun çıkış yaptığı zaman oyuncuların vereceği tepkiyi merakla bekliyoruz. Krafton, PUBG New State ile umarız oyuncuların beklentilerini karşılayabilir. Mobil oyunlarla ilgili daha fazla oyun haberleri için ücretsiz bültenimize kayıt olarak yeni içerikler paylaşıldığında bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir