BBL Esports PUBG Kadrosu Duyuruldu!

BBL Esports PUBG Kadrosu Duyuruldu!

BBL Esports ilk olarak Valorant takımı ile E-spor sahnesinde adından sıkça söz ettirdi. Valorant kadrosu ile oldukça başarılı işler yaparak kısa sürede seyircilerin sevgisini ve beğenisini topladı. Şimdi ise BBL Esports ailesine yeni bir kadro daha katılıyor. Bir önceki gün Twitter üzerinden paylaşılan gönderi ile BBL Esports PUBG kadrosu oyuncularla paylaşıldı. Peki ya BBL Esports PUBG takımı kimlerden oluşuyor?

BBL Esports PUBG Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

BBL Esports resmi Twitter hesabı üzerinden E-spor tutkunlarını oldukça sevindirecek bir duyuru yaptı. Aşağıdaki gönderi tam anlamıyla BBL tutkunlarına “nasıl yaaa?” dedirtti. Şuana kadar Valorant turnuvalarında boy gösteren BBL Esports artık PUBG turnuvalarında da rakiplerini epey zorlayacak. Açıkladıkları kadro içerisinde yer alan oyuncuların hepsi birbirinden yetenekli kişiler. Deyim yerindeyse her biri attığını vuran oyuncular. Ayrıca codemarcoo gibi deneyimli bir oyuncunun BBL bünyesinde yer alması herkesi mutlu edecektir. İşte BBL Esports PUBG kadrosu:

https://twitter.com/BBL_esports/status/1396487695657062402
 • BBL Esports PUBG Takımı
  • Neşet Murat “SIX__MO” ÖZTÜRK (BBL Esports PUBG Takım Koçu)
  • Mert “LUL_mert” GÜNGÖR
  • Şamil “Mitraleius” ÖZKAN
  • Mehmet Furkan “SmashFPS” ŞANLI
  • Bünyamin “codemarcoo” YALÇINKAYA

BBL Eports PUBG kadrosu önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan PUBG turnuvalarında başarıdan başarıya koşacaktır. Zaten BBL Esports’un oyunculardan beklediği tek şey “BAŞARI!”. Katıldıkları turnuvalarda seyir keyfi yüksek bir oyun sergileyip, akılcı oyunlar yaparak rakiplerine karşı başarılı olmalarını temenni ediyoruz. Umarız farklı rekabetçi oyunların E-spor turnuvalarında da yer alarak E-spor’a gönül veren gençlere örnek olurlar.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir