Sea of Thieves Türkçe Dil Desteği Geldi!

Sea of Thieves Türkçe Dil Desteği Geldi!

Rare Ltd tarafından geliştirilen Sea of Thieves içeriği ve oynanışı ile oyuncuların gözdesi haline gelmişti. Ülkemizde de çok fazla oyuncu tarafından oynanan Sea of Thieves için Türkçe dil desteği sonunda geldi. Artık İngilizcesi yeterli olmayan oyuncular oyunun hikayesini ve görevlerin onlardan ne istediklerini anlayabilecek.

Sea of Thieves Türkçe Dil Desteği Oyuncuları Sevindirdi!

Yaklaşık 2 sene önce piyasaya çıkan macera oyunu Sea of Thieves dünya çapında ses getiren yapımlar arasında yerini almıştı. Stabil çalışması ve zengin bir içeriğe sahip olması oyunun popüler olmasına yardımcı oldu. Düzenli olarak gelen güncellemeler ile sürekli daha iyi bir hale getirilen açık dünya korsan oyunu artık Türkçe olarak oynanabilecek.

Oyundaki seslendirmeler halen daha İngilizce olarak kalacak fakat arayüz ve alt yazılar Türkçe yer alacak. Bu sayede oyuncuların bir kısmının oyun esnasında görevleri anlaması için sürekli ALT TAB yapıp araştırma yapmasına gerek kalmayacak.

Sea of Thieves Nasıl Türkçe Yapılır?

Sea of Thieves Steam sayfası üzerinde oyunun arayüzünün ve alt yazılarının Türkçe desteklediği gözüküyor. Oyunu Türkçe oynamak için en son güncellemesi sorunsuz bir şekilde kurun. Oyunu çalıştırın ve oyun içi ayarlar bölümünden dili Türkçe olarak değiştirin. Ardından oyunu yeniden başlatın ve tüm hikayeyi bir de Türkçe olarak oynayın. Umarız yakın bir zamanda Türkçe seslendirme de oyuna eklenir. Aradan 2 sene geçmiş olsa da oyuna Türkçe dilini ekledikleri ve oyuncuları büyük bir zahmetten kurtardıkları için geliştiricilere teşekkür ederiz.

Sea of Thieves Türkçe dil desteği oyunu Türkçe oynamak isteyenler için muhteşem bir yenilik olacak. Şimdiye kadar ne dediğini ve hikayenin tam olarak ne olduğunu anlamadan oynadığınız bölümleri tekrar Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Oyuna Türkçe dil desteği gelmesi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi iletebilirsiniz. Oyun haberleri paylaştığımızda haberdar olmak için bültenimize bedava katılabilirsiniz.