Mr. Prepper Sistem Gereksinimleri

Mr. Prepper

Oyun piyasasına yeni adım atmış bir yapım olan Mr. Prepper sistem gereksinimleri konusunda kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. Rejected Games tarafından yapılan ve firmanın ilk oyunu olan Mr. Prepper şimdiden ilgi odağı olma yolunda ilerliyor. 2021 yılına girmiş olduğumuz şu süreçte 2.5 boyutlu oyun görmek bizi bir hayli şaşırtmıştı. Oyunun tam sürüme geçmesiyle veya bir başka deyişle piyasaya çıkmasıyla beraber beklentilerde bir nebze karşılanmış oldu.

Oyunda Preppeer isimli karakteri canlandırıyoruz. Hikayemizde kahramanımız bir şeylerin ters gittiğinin ve kötü şeylerin olacağının farkında. Nükleer bir savaş çıkma ihtimali var. Bazı kuruntulara sahip Preppeer ise bu savaştan önce son hazırlıklarını yapmalı. Geleceğe yatırım yaparak hayatta kalmaya tamamen hazır olmalı.

Mr. Prepper kendi içerisinde bir çok zorluğa sahip. Etrafınızdaki kötü insanlar, küçük yaratıklar ve en önemlisi ise devletle olan durum. Hazırlık aşamasında size engel olabilecek onlarca unsur bulunuyor. Oyundaki amacımız bir yer altı sığınağı inşa etmek. Ama bu sığınağı inşa ederken zorluklar yakamızı hiç bırakmayacak.

Mr. Prepper Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir?

Aşağıda bulunan sistem gereksinimleri minimum düzey sistemler için önerilmiştir. Fakat bu donanımlardan daha düşüğüne sahipseniz oyunu almanızı tavsiye etmiyoruz.

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: 3.2 GHz 2 Çekirdek
Bellek (RAM): 4 GB
Ekran Kartı: 520M veya Intel HD 4000
DirectX: 9 veya üstü
Depolama: 5 GB

Mr. Prepper Önerilen Sistem Gereksinimleri Nedir?

Daha rahat bir oyun keyfi alabilmeniz için yapımcı firma Rejected Games’in önerdiği Mr. Prepper sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit ve üzeri
İşlemci: 3.2 GHz üzeri en az 4 çekirdek
Bellek (RAM): 6 GB veya üzeri
Ekran Kartı: Geforge 970, Radeon RX580 ve en az 4 GB
DirectX: 11
Depolama: 5 GB

Mr. Prepper sistem gereksinimleri tam olarak bu şekilde. Hayatta kalma, inşa etme ve üretim kategorisinde bulunan bu oyun hakkında henüz bilginiz yoksa Steam sayfasına bakmanızı da tavsiye ederiz. Oyunun satış fiyatı şuan için 32 ₺. Denemeye değer olduğunu düşünüyoruz.

https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/