Samsung Game Launcher Güncelleniyor!

Samsung Game Launcher Güncelleniyor!

Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlardan mobil oyun oynayan oyuncuların bir çoğu Game Launcher uygulamasını kullanıyor. Oyuncuları büyük kolaylıklar sağlayan Samsung Game Launcher güncelleniyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunculara daha iyi oyun deneyimi sunabilecekler. Artık birbirinin kopyası olan RAM temizliği yapıyormuş gibi gösteren uygulamaları kullanmanıza gerek kalmayacak.

Samsung Game Launcher Nedir?

Samsung Game Launcher, mobil oyunları çok daha performanslı oynatmayı sağlayan mobil uygulamadır. Bu uygulamayı Samsung akıllı cihazınıza kurarak Android oyunlarında fps artışı elde edebilirsiniz. Game Launcher uygulaması siz oyuna girdiğinizde arka planda çalışan ve RAM tüketen uygulamaları kapatır. Böylece oyunları daha akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz.

Samsung Game Launcher Güncelleniyor

Önceki sürümlerinde oyun odaklı olan Game Launcher son güncellemenin ardından çok fazla RAM kullanımı isteyen diğer uygulamalarda da kullanılabilecek. Özellikle bazı grafik tasarımlarınızı telefon üzerinden yapıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle kullanmalısınız. Buna ek olarak yeni güncelleme çocukları mobil oyunlarla çok fazla vakit geçiren aileleri de düşünmüş. Çocuklarınızın hangi saat aralığında oyun oynamasını istiyorsanız Game Launcher uygulamasını o saatler içerisinde aktif edebiliyorsunuz.

Samsung Game Launcher güncelleniyor fakat Andorid 12 ile birlikte gelecek. RAM kullanımını tamamen oyuna yönlendiren bu uygulamanın en verimli kullanım alanı rekabetçi oyunlar olacaktır. Çünkü oyun ne kadar akıcı ve stabil bir şekilde oynanabilirse rakiplerinizi yenme şansınız da artacaktır. Sizce bu uygulama gerçekten de oyun performansını artırıyor mu? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın! İsterseniz bültenimize ücretsiz olarak katılarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.