Merakla Beklenen Crimson Desert Ertelendi

Merakla Beklenen Crimson Desert Ertelendi

Black Desert Online’ın yapımcısı Pearly Abyss firması, yeni duyurdukları oyun ile on binlerce oyuncuyu heyecanlandırmıştı. Crimson Desert isimli yeni oyunları, MMORPG kategorisinde yer alacak ve harika grafiklere sahip olacaktı. Yapımcılar, yaptıkları duyuru ile birlikte oyunun bu yıl çıkacağını açıklamıştı ancak merakla beklenen Crimson Desert ertelendi.

Merakla Beklenen Crimson Desert Ertelendi

Oyunun daha iyi ve daha zengin bir içeriğe sahip olmasını hedeflediklerini belirten yapımcılar, oyunun bu yüzden ertelendiğini açıkladı. Oyuna eklenecek detayların ve içeriklerin belirli bir süre alacağını ve bu yıl yetişemeyeceğini de eklediler. Açık dünyası ve yenilikçi dövüş yapısıyla öne çıkan oyun son zamanların en iyi grafiklerine sahip olmasıyla bir hayli meşhur olmalı başardı ve yayınlanan fragman ile büyük bir hayran kitlesi topladı. Eski ve güzel bir yapım olan RYL Online’ın tasarım direktörü Jason Jung‘ın da yer aldığı Crimson Desert oyunu ertelendi.

Oyuncular bu oyunun çıkış yapmasını merakla bekliyordu. Lakin oyunun resmi Twitter hesabından yapılan gönderi de oyunun daha ileri bir tarihte çıkış yapacağı yer alıyor. Umuyoruz ki açık dünya ve aksiyon türlerinin karmasını oluşturan Crimson Desert oyununun geliştirilmesi için gerekli süreyi elde edebilirler. Oyunun tam olarak hangi tarihe ertelendiği bilgisi henüz daha yer almıyor. Crimson Desert ile ilgili güncel oyun haberleri içeriklerimizi sitemizden takip edebilir ve oyunun net çıkış tarihini açıklandığı anda öğrenebilirsiniz.