Oyun Rehberleri

PUBG Mobile 90 FPS Yapma Rehberi

PUBG Mobile 90 FPS Yapma Rehberi

PUBG Mobile sürümü telefon ve tabletlerden rahatça oynanabildiği için çok fazla oyuncular tarafından oynanıyor. Sürekli olarak gelen güncellemeler PUBG Mobile’i çok daha iyi ve akıcı bir şekilde oynanabilir hale getirdi. Telefonların donanımlarının iyileşmesiyle birlikte birçok oyuncu 90 fps PUBG oynamaya başladı. PUBG Mobile 90 fps yapma rehberimizde anlattıklarımızı uygulayarak oyunu yüksek fps değerlerinde oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyununu ilk çıktığı günden beri oynuyorsanız oyundaki gelişimleri farketmişsinizdir. İlk zamanlarda fps sorunları yaşanıyordu ancak şuanda oyun 60 fps oynanabiliyor. Ancak bu kullandığınızın cihazın donanım kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Oyuna henüz daha yeni başladıysanız ilk olarak 60 fps olarak oynayıp alışmanızı tavisye ediyoruz.

pubg mobile 90 fps nasil yapilir

Oyuna alıştıktan bir süre sonra PUBG Mobile 90 FPS yapma imkanı sağlayan GFX Tool’u kurup aşağıdaki ayarları yapabilirsiniz. Ancak bu tool ile yapacağınız ayarlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. GFX Tool, bazı oyunlarda ekstra olarak ayarlar yaparak oyunu daha çok optimize edebilmenize imkan sağlıyor. Bilinçli bir şekilde kullandığınızda oyunları daha akıcı ve daha iyi çözünürlüklerde oynayabilirsiniz. İşte 90 fps PUBG deneyimi için GFX Tool ayarları;

 • Sürümü 0.9 GP olarak değiştirin.
 • Çözürlüğü varsayılandan biraz daha düşüğe çekin.
 • Grafik ayarlarından ” smooth graphic ” seçin.
 • FPS’i 90 olarak seçin.
 • Grafikleri Android 7.0 veya üzeri için ayarlayın.

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra 90 fps PUBG oynayabilirsiniz. Eğer telefonunuz 90 fps destekliyorsa bunlarla uğraşmanıza hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken şey oyunun ayarlarına girip Frame rate setting kısmından 90 fps’i seçmek olacaktır. Oyunu yüksek fps değerlerinde oynarken bataryanın çok hızlı biteceğini hatırlatmak isteriz.

Umuyoruz ki PUBG Mobile 90 fps yapma rehberimizi faydalı bulmuşsunuzdur. Yapamadığınız bir konu olursa yorumlar kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayarları yaptıktan sonra istediğiniz fps değerine ulaşamadıysanız PUBG Mobile fps arttırma rehberimize göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

En İyi 5 FiveM Drift Sunucusu
Oyun Rehberleri

En İyi 5 FiveM Drift Sunucusu

FiveM sunucularında araba sürmeyi seven oyuncuların sayısı bir hayli fazla. Oyuncular drift sunucularına girerek sevdikleri araba modelleriyle istedikleri gibi drift yapabiliyor. Daha öncesinde böyle bir sunucuda oynamadıysanız sizler için derlediğimiz
1 Yorum
 • test
  test
  19:52'de 26/05/2023

  teşekkürler

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir