Sistem Gereksinimleri

Throne And Liberty Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Kaç GB Yer Kaplar?

Throne And Liberty Sistem Gereksinimleri

NCSOFT tarafından geliştirilen Throne And Liberty, Eylül ayında çıkış yapacak. Oynaması ücretsiz olan oyun, MMOPRG tutkunları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu içeriğimizde yer vereceğimiz Throne And Liberty sistem gereksinimleri, bilgisayarının oyunu açıp açmayacağını öğrenmek isteyenlere yardımcı olacaktır.

Throne And Liberty Sistem Gereksinimleri

Throne And Liberty’nin sahip olduğu muhteşem grafikler, etkileyici çevre tasarımları ve animasyonlar oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımızda günümüz şartlarında giriş seviyesindeki bilgisayarda da oynanabileceğini söyleyebiliriz. İşte Throne And Liberty sistem gereksinimleri:

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi:Windows 10 (64-bit)Windows 10 / 11(64-bit)
İşlemci:Intel® Core™ i5-7700Intel® Core™ i5-11600K
Bellek:16 GB RAM16 GB RAM
Ekran Kartı:NVIDIA® Geforce® GTX1660NVIDIA® Geforce® RTX 2070 SUPER
DirectX:Sürüm 11Sürüm 11
Depolama:63 GB Kullanılabilir Alan63 GB Kullanılabilir Alan
Throne And Liberty Sistem Gereksinimleri Tablosu

Güncel donanımlara sahip oyuncular Throne And Liberty oyununu yüksek grafik ayarlarında rahatlıkla oynayabilecek. Tabii bunu söylerken sistem gereksinimlerini baz alıyoruz.

Throne And Liberty Kaç GB?

Throne And Liberty açık beta süreci başlamadan oyunun kaç gb yer kaplayacağını söylemek pek mümkün değildir. Çünkü o süreç gelene kadar dosya boyutlarında değişiklik olabilir. Ancak sistem gereksinimlerine baktığımızda Throne And Liberty oyununu yüklemek için 63 GB kullanılabilir alan gerektiğini görebiliyoruz.

Throne And Liberty Kaç GB?
Throne And Liberty Kaç GB?

Throne And Liberty Türkçe Olacak mı?

Throne And Liberty’nin Türkçe dil desteği sunup sunmayacağı henüz belli değil. Ancak oyuncuların bu yönde çok fazla talebi olursa ilerleyen zamanlarda Türkçe dil destekleyebilir. Şu anda İngilizce, Fransızca, İspanyolca (İspanya ve LATAM), Brezilya-Portekizce, Almanca, ve Japonca dillerini destekleyeceği biliniyor.

Sonuç

Bu yazımızda Throne And Liberty sistem gereksinimleri ve oyuncular tarafından merak edilen birkaç soruyu cevapladık. Umuyoruz ki oyun tam sürüme geçtiğinde optimizasyon sorunu olmadan akıcı bir deneyim sunabilir. Diğer oyunların sistem gereksinimlerine göz atmak için oyuncukonseyi.com/sistem-gereksinimleri/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir