Oyun Haberleri

Saints Row Çıkış Tarihi Ertelendi!

Saints Row Çıkış Tarihi Ertelendi!

Saints Row, tanıtımda gösterilen grafikleri ve oynanışı ile oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılaştı. Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği oyundan kötü haberler geldi. Yapılan son duyuruya göre Saints Row çıkış tarihi ertelendi. Umarız bu erteleme yalnızca bir defaya mahsus olur ve böylesine muhteşem yapımı bir an önce oynayabiliriz.

Saints Row Çıkış Tarihi Ertelendi

Oyuncuların gözdesi haline gelen Saints Row oyun serilerine bir yenisi daha eklenecek. Yeni Saints Row oyunu tanıtıldığı andan itibaren büyük bir çoğunluk oynamak için can atıyor. Oyunun hikayesi bilindiği üzere en aşağıdan başlayıp çevre edinerek en tepeye çıkmak üzerine kurulu olacak. Fakat son oyunu çekici yapan şey karakter ve çevre modellemelerinin kalitesi oldu. Buna ek olarak yeni teknolojilerinde oyuna dahil edilmesiyle birlikte ortaya inanılmaz kaliteli içerik ve grafikler çıktı. Herkes oyunun şubat ayında çıkmasını beklerken oyunun yapımcılarından gelen mesaj herkesi üzdü. Saints Row Twitter hesabı ve internet siteleri üzerinden yapılan duyuruda oyunun 23 Ağustos 2022 tarihine ertelendiği yer alıyor.

https://twitter.com/SaintsRow/status/1460842656494493699

Yukarıdaki açıklamada önceliklerinin en iyi Saints Row oyunu yapmak olduğu ve oyunu normal çıkış tarihinde çıkartırlarsa kendilerinin istedikleri standartlarda olmayacağı ve sizlerin beklentilerini karşılayamayacağı yer alıyor. Takımın zamana ihtiyacı olduğu ve bu ertelemede ufak çaplı değişiklikler ve cilalama harici bir şey olmayacağı belirtilmiş.

Saints Row çıkış tarihi ertelendi duyurusu hepimizi üzdü. Lakin bu ertelemeyi çok iyi değerlendirip oyunu kaliteli bir şekilde piyasaya sunacaklarından eminiz. Sizler bu ertelemeyle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce 6 aylık erteleme süresince oyunu daha ne kadar iyi hale getirebilirler? Cevaplarınızı yorumlar bölümden iletebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri ve bilgilendirici içerikler için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın! İsterseniz bültenimize ücretsiz olarak kayıt olabilir ve içeriklerimizden bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir