Oyun Rehberleri

Minecraft Premium Server Listesi

Minecraft Premium Server Listesi

Minecraft, Dünya üzerinde çokça oyuncuya sahip, sürekli olarak oynanan popüler bir oyundur. Oyunda oldukça fazla sayıda server bulunmakta. Oyundaki birçok server gereksinim olarak oyuna sahip olmanızı gerektiriyor, bu sunucular Premium olarak adlandırılmakta. Sizlerle Minecraft Premium server listesi içerisinde bu serverlardan en popüler olanlarını paylaşacağız.

Minecraft Premium Server Listesi

Minecraft sahibi olduktan sonra oynayabileceğiniz Minecraft Premium server listesi şu şekilde;

  • Mineclub: Yeni sayılabilecek bu server oyuncular arasında oldukça popüler konumda. Kendine özel resource paketi bulunan bu serverda birçok mini oyun modunu oynayabilirsiniz. Özellikle sunucu içerisinde Lasertag oynamanızı öneriyoruz.
  • Manacube: Bu sunucu eski Minecraft oyuncularının hatırlayacağı türden nostaljik parkur haritalarına sahip. Eski tarzda olsa da parkur haritaları kesinlikle kolay türden değil. Minecraft’ ta parkur yapmaktan zevk alan bir oyuncuysanız, bu servera kesinlikle bir şans verin.
  • PvPLegacy: Minecraft’ ın 1.16 sürümünde çalışan bu server tamamen PVP üzerine kurulu. Serverda rastgele insanlarla teke tek bir şekilde eşit ekipmanlarla PVP atabilirsiniz. Kazananı belirleyecek olan tek şey, PVP yetenekleriniz.
  • Imagine Fun: Minecraft içerisinde kocaman bir Disney Land hayal edin. İşte bu sunucu hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Oldukça güzel şekilde dizayn edilmiş hız trenlerine ve diğer eğlenceli aletlere binerek keyif alabilirsiniz.
  • Mining Dead: Bu server, popüler bir dizi olan The Walking Dead’ i tüm detaylarıyla Minecraft’ a taşıyor. Kendine özel can ve açlık sistemine sahip olan bu serverda hayatta kalmak oldukça zorlayıcı olacak. Server içerisinde kendinize ait bir base kurabilir ve diğer insanlara karşı savunabilirsiniz.
  • MunchyMC: Bu server sabit ve oldukça iyi bir kitleye sahip. Birkaç alışıldık oyun moduna sahip de olsa bu sunucuda oldukça güzel insanlarla tanışarak, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • PotterWorld: Bu server ise Harry Potter serisinin büyülü dünyasını Minecraft’ a taşıyor. Servera bağlandıktan sonra Hogwarts’ a gidebilir ve büyücülük serüveninize başlayabilirsiniz. Film içerisinde sevilen birçok bölgeyi oyun içinde ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oyunda oldukça fazla filmden büyü bulunmakta.
  • Origin Realms: Origin Realms, herhangi bir server içerisinde karşılaşabileceğinizden çok daha fazla sayıda özel içeriğe sahip. Normal oyunda yer almayan NPC’ler, yaratıklar, görevler ve çok daha fazlası bu server içerisinde sizi bekliyor. Ayrıca server içerisindeki görevlerle oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Hypixel: Minecraft oynayıp da bu serveri bilmeyen oyuncu sayısı oldukça azdır. Oyundaki en popüler server Hypixel. Bu server içerisinde saatlerce oynasanız bile sıkılmayacağınız, çok fazla sayıda oyun modu yer alıyor. Şu anda Minecraft içerisinde bilinen birçok oyun modu ilk olarak bu serverda keşfedildi.
  • Wynncraft: Minecraft içerisinde sanki farklı bir oyun oynuyormuş hissiyatı veren bir server Wynncraft. Bu server her şeyiyle MMORPG hissiyatını yansıtıyor. Tamamen özel hikâyesi, görevler, yetenek sistemi, silah ve ekipman sistemi ile her şey oldukça detaylı. Eğer MMORPG oyunlarından zevk alan bir oyuncuysanız bu server sizi kesinlikle büyüleyecek.

Milyonlarca oyuncu Minecraft Premium server listesi içerisinde paylaştığımız serverlarda keyifle oynamaya devam ediyor. Siz de bu büyük oyuncu kitlesinin bir parçası olabilirsiniz. Minecraft çıktığı günden beridir milyonlarca satan ve oyuncu sayısı hiç azalmayan, oldukça popüler bir oyun olmayı sürdürüyor.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir