Oyun Rehberleri

En İyi Hayatta Kalma Oyunları 2024

En İyi Hayatta Kalma Oyunları 2021

Korona nedeniyle evlerinden çıkmak istemeyen oyuncular için hayatta kalma oyunları muhteşem bir eğlence kaynağı olabilir. En iyi hayatta kalma oyunları 2024 listemizde sizlere arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceğiniz oyunları göstereceğiz. Bu oyunların arasında PvE ve PvP ağırlıklı oyunlar yer almaktadır.

En İyi Hayatta Kalma Oyunları (2024 Güncel Liste)

  • Rust
  • Minecraft
  • Don’t Starve Together
  • Ark Survival Evolved
  • Valheim

2024 yılında arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları içerisinde Rust, Minecraft, The Forest, Don’t Starve Together, Ark: Survival Evolved, Valheim gibi eğlenceli oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar hakkında ufak bilgilere yazımızın geri kalanından ulaşabilirsiniz.

RUST

Hayatta kalma oyunları içerisinde oynanması en keyifli olanıdır diyebiliriz. Yok olmuş bir dünyada her şeyi en baştan yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir oyun. Kendi ekibinizle oluşturacağınız yapılar ile hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Tabi ki hayatta kalma mücadelenizi rakip oyunculara karşı gerçekleştiriyorsunuz. Oyunun amacı rakip oyuncuların yapılarını yıkıp elde ettikleri malzemeleri toplayarak onları saf dışı bırakmaktır.

Minecraft

İnternette en çok konuşulan hayatta kalma ve yaratıcılık oyunudur. Yapabileceklerinizin sınırı neredeyse yoktur. Özellikle modlarla birlikte oynandığı zaman yaratıcılığı ve hayatta kalma temasını tam olarak yansıtmaktadır.

Bunun haricinde özel sunucularda Minecraft battle-royale oyun modu da mevcuttur. Burada da PVP yaparak hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

DON’T STARVE TOGETHER

Oldukça geniş bir oyun alanında kendi makinelerinizi kurarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunun diğer hayatta kalma oyunlarından farkı oyunda mevsim geçişlerinin olması ve her mevsimin kendine özel şartlarının bulunmasıdır.

Her mevsime uygun olarak özel bosslar sizleri yok etmeye çalışmaktadır. Bu canavarlara karşı kendinizi savunduğunuz Don’t Starve Together oyunu oynaması oldukça keyiflidir.

ARK: Survival Evolved

Dinazorlar dünyamızdan gitmiş olabilir lakin Ark: Survival Evolved evreninde halen daha yaşıyorlar. Oyunda bir yandan kendi yerleşkenizi kurmaya çalışırken diğer bir yandan da dinazorlara karşı yaşam mücadelesi veriyorsunuz.

Tabi isterseniz oyundaki dinazorları evcilleştirebilirsiniz. Dinazor evcilleştirmenin zorluğu evcilleştirmek istediğiniz dinazorun seviyesine göre değişmektedir.

TREX bile evcileştirebileceğiniz Ark: Survival Evolved evreninde ana rakibinizin ileri seviye teknolojiye sahip uzaylılar olduğunu unutmayın!

VALHEIM

2021 yılında piyasaya çıkan Valheim gerek oynanışı gerekse sanat tasarımı açısından diğer oyunlara göre fark yaratmış. Karakterinizi geliştirirken aynı zamanda kendi köyünüzü kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oluşturacağınız ekibinizle birlikte oyundaki gizli zindanları ve yaratıkları avlayıp değerli eşyaları elde etmeye çalışacaksınız.

Sonuç

Günümüzde de keyifle oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları listemiz yukarıdaki gibidir. Bu listede olmalıydı dediğiniz oyunları yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca listemizde yer verdiğimiz Minecraft oyunundaki en nadir eşyalardan biri olan denizin kalbi ne işe yarar sorusunun cevabına oyuncukonseyi.com/minecraft-denizin-kalbi-ne-ise-yarar/ bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

RUST Admin Komutları
Oyun Rehberleri

RUST Admin Komutları

RUST oynarken kullanabileceğiniz çok fazla konsol komutu bulunuyor. Ancak bazı komutları kullanmak için sunucularda özel yetkilere sahip olunması gerekiyor. Sizler için hazırladığımız RUST admin komutları içeriğimizdeki kodları kendi sunucunuzda veya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir