Oyun Rehberleri

FiveM Ses Paketi (Araba ve Silah)

FiveM Ses Paketi (Araba ve Silah)

Oyuncular kendi oluşturduğu karakterleri FiveM rol yapma sunucularında oynayabiliyor. Her karakterin kendine ait bir hikayesi ve gelişim süreci bulunuyor. Bu süreçte karakterlerin başına gelenler ise tamamen rolün akışına göre değişiyor. Yaptıkları rollere derinlik katmak isteyen oyuncular FiveM ses paketi kullanabiliyor. Bu içeriğimizde oyundaki sesleri daha gerçekçi hale getiren ses paketlerini sizlerle paylaşacağız.

FiveM Ses Paketi Nedir?

FiveM ses paketi, oyundaki araba ve silah hatta çevre seslerini gerçekçi hale getirmektedir. Oyuncular tarafından geliştirilen ses paketleri kişiselleştirilebilmektedir. Oyuncular ses paketi kurdukları zaman yalnızca kendi duydukları ses değişmektedir. Yani, oynadığınız FiveM sunucusunun izin verdiği ses paketlerini kurduğunuzda diğer oyuncular bunları sizden farklı duyacaktır. Aşağıda oyuncular tarafından en çok kullanılan FiveM ses paketlerini bulabilirsiniz.

FiveM Araba Ses Paketi

fivem araba ses paketi

GTA 5 arabalarının sesleri çoğu oyuncu için yeterli olmuyor. Araçların seslerini gerçek halleriyle değiştiren FiveM araba ses paketi, yapılan rolleri daha eğlenceli hale getiriyor. Araç seslerini değiştirdiğinizde diğer oyuncular arabanızdan çıkan sesi GTA 5’teki gibi duyacaktır. Custom Vehicle Engine Sounds [OIV Add-On / FiveM | Sounds] sayesinde farklı arada modları için hazırlanmış gerçekçi sesleri kullanabilirsiniz.

FiveM Silah Ses Paketi

fivem silah ses paketi

FiveM sunucularında oynayan birçok oyuncu silah seslerini değiştirmeyi tercih ediyor. Oyunculara daha gerçekçi silah sesleriyle oynama imkanı sunan Weapon Sound Pack [SP/ FiveM] hemen hemen her silahın sesini değiştiriyor. Bu ses paketi içerisinde oyundaki bir silah için hazırlanmış çeşitli sesleri bulabilirsiniz. Bu sesler içerisinde size uygun olan ses dosyasını kurabilirsiniz.

FiveM Ses Paketi Kurulumu

GTA 5’in ses dosyalarını değiştirmek oldukça kolaydır. Aşağıda anlattığımız FiveM ses paketi kurulumu adımlarını sırasıyla uygulayarak bütün sesleri sorunsuz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ses dosyalarını değiştirmeden önce oynadığınız rp sunucusunda bu seslerin kullanılıp kullanılamayacağını öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

  • Kullanmak istediğiniz ses paketlerini indirdin ve masaüstüne çıkartın.
  • Masaüstüne çıkarttığınız dosya içerisinde, FiveM uyumlu ses paketinde bulunan .rpf uzantılı dosyaları ” GTAV\x64\audio\sfx ” içerisine sürükleyip bırakın.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızda artık sizin attığınız seslerle oynayabilirsiniz.

Oyuncuların araba ve silah için en çok kullandığı FiveM ses paketi ve kurulumu hakkında bildiklerimizi anlattık. Takıldığınız veya yapamadığınız bir yer olursa yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Yeni ses paketleriyle farklı bir rp sunucusunda oynamadan önce FiveM rp terimleri bilginizi yenilemek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Super People FPS Artırma
Oyun Rehberleri

Super People FPS Artırma 2023

Battle royale oyun türünü seven oyuncular, alışılmışın dışında oynanış deneyimi sunan Super People'ı merakla bekliyordu. Super People şuanda erken erişim süreciyle oyun dünyasındaki yerini almış durumda. Oyun erken erişim aşamasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir