Oyun Haberleri

PUBG Mobile Blackpink Dansı Oyuna Eklendi!

PUBG Mobile Blackpink Dansı Oyuna Eklendi!

PUBG Mobile, mobil oyunlar içerisinde en çok oynan oyunlar arasında yer alıyor. Yaptıkları etkinlikler ve oyuna gelen güncellemeler sayesinde halen daha oyuncuların ilgi odağı. Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile ve Blackpink iş ortaklığı ile gerçekleştirilen sanal konser oyuncular tarafından beğeni topladı. Etkinliğin üzerine Blackpink kostümleri oyunda yerini aldı. Ayrıca bu kostümleri alan oyuncular ücretsiz PUBG Mobile Blackpink Dansı kazanacaklar.

PUBG Mobile Blackpink Dansı Sınırlı Süreyle Alınabilir!

Güney Kore’nin en ünlü gruplarından biri olan Blackpink 29-30 Temmuz’da sanal olarak gerçekleştirilmişti. Bu etkinlik tüm dünyada ses getirdiği gibi ülkemizdeki PUBG Mobile oyuncularından da tam not aldı. Şimdilerde ise ünlü grubun kostümleri 1 aylık süreyle oyun mağazasına eklendi. Oyuncular Blackpink grubunun üyelerinden olan Jennie, Jisoo, Rosé ve Lisa’nın bu konser için özel olarak giydikleri kostümleri alabilir. Bu özel kostümler 31 Ağustos 2022 tarihine kadar oyunda bulunacak. Daha sonrasında ise oyundan kaldırılacak. Hesabınızı diğer oyunculardan eşsiz hale getirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

PUBG Mobile Blackpink Dansı (Ready For Love) Nasıl Alınır?

BLACKPINK Ready For Love Dans hareketi sınırlı olarak oyuna ekleneceği için çoğu oyuncu bunu nasıl alacaklarını merak ediyor. Bu dansı hesabınıza eklemek için BLACKPINK ” Ready For Love ” kostümlerini almanız gerekiyor. Bu kostümleri alan oyuncuların hesaplarına BLACKPINK Ready For Love Dans hareketi ücretsiz olarak eklenecek.

Sınırlı bir süre içinde hesabınıza ekleyeceğiniz PUBG Mobile Blackpink dansı sayesinde diğer oyunculardan farklı olabilirsiniz. Hesabınızda ne kadar fazla sınırlı içerik (kostüm, dans hareketi vb.) varsa hesabınız sizin gözünüzde bir o kadar değerli olacaktır. Diğer oyun haberlerine ulaşmak için oyuncukonseyi.com/haberler/ bağlantısına tıklayabilirsiniz!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir