Oyun Rehberleri

Free Fire Sezon 51 Ödülleri Neler?

Free Fire Sezon 51 Ödülleri Neler?

111dots Studio tarafından geliştirilen Free Fire battle royale oyunları arasında 2017 yılında yerini aldı. Çıktığı dönemde dünya çapında beğeni topladı ve 2019 senesinde en çok indirilen mobil oyun olmayı başardı. Oyun zaman içerisinde çok daha iyi hale getirildi. Geçtiğimiz günlerde Free Fire sezon 51 gelmesiyle birlikte yeni sezonu bekleyen oyuncular tekrardan oyuna odaklandılar. Free Fire sezon 51 ödülleri ise herkesin yüzünü güldürdü.

Free Fire Sezon 51 Bileti Kaç Elmas İle Alınır?

Free Fire sezon 51 bileti satın almak için tercih edebileceğiniz iki farklı paket bulunuyor. Bu paketlerden bir tanesi 599 Free Fire Elmas karşılığında alınırken diğeri ise 1199 Free Fire Elmas ile alınabiliyor. İki paket arasındaki fark ise pahalı olan paket ile çok daha fazla oyun içeriğine ulaşabiliyor olmanızdır.

Free Fire Sezon 51 Ödülleri Nelerdir?

Free Fire, birbirinden güzel ödülleri içeren sezonları sunma konusunda oldukça başarılı. Bu sezonla beraber oyuncular birbirinden değerli kostümler ve mükemmel ödüllere kavuşacak. Yeni sezonda kaç rozet ile neler elde edebileceğinizi aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

  • 50 Rozet – Kiraz Şef Ustası Paketi
  • 80 Rozet – M1873 ( Altın Refah )
  • 100 Rozet – Good Eats Sırt Çantası ve Müreffeh T-Shirt
  • 125 Rozet – Vektör ( Altın Refah )
  • 135 Rozet – Şans Potu Avatarı
  • 150 Rozet – Yetenekli Aşçı Afişi ve Güveç Ganimet Kutusu
  • 195 Rozet – Sahte Ölüm ifadesi
  • 200 Rozet – Angry Cook Sırt Çantası
  • 225 Rozet – Kızıl Bıçak Ustası Paketi

Free Fire sezon 51 ödülleri ve bileti kaç elmas ile alınacağını merak eden oyuncular için cevapladık. Umarız yeni sezonda bolca eğlenirsiniz. Free Fire yeni sezon ödülleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce verilen ödüller tatmin edici mi? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca oyun rehberleri kategorimizi inceleyebilir diğer oyunlarda takıldığınız yerler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FiveM Whitelist Mülakat Soruları
Oyun Rehberleri

FiveM Whitelist Mülakat Soruları

FiveM içerisinde farklı türlerden yüzlerce sunucu bulunuyor. Oyuncuların birçoğu rol yapma sunucularında, kendilerine özgü karakter hikayeleriyle oynayabiliyor. Rol yapma sunucularından bazılarında whitelist bulunuyor. Whitelist olan sunucularda yapılan roller genellikle biraz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir