Oyun Rehberleri

Rust Twitch Drop Nasıl Alınır? Bütün Adımları Detaylarıyla Anlattık!

Rust Twitch Drop Nasıl Alınır? Detaylı Rehber

Hayatta kalma oyunları arasında tahtını koruyan Rust, çoğu eşya için çeşitli skinler getirdi. Bu skinler oynanışı daha keyifli hale getiriyor. Oyuncular sevdikleri Twitch yayıncıları seyrederek çeşitli ekipman veya yapı skinleri elde edebiliyor. Peki, Rust Twitch drop nasıl alınır?

Rust Twitch Drop Nasıl Alınır?

Rust, geçtiğimiz aylarda bazı Twitch yayıncılarının yayınlarını belli bir süre izleyenlere ücretsiz skinler vermeye başladı. Bu skinler hiç bir şekilde ticaret edilemiyor. Hangi yayıncılardan ücretsiz skin alabileceğinizi kontrol etmek için izlediğiniz yayının altında “Drop-Enable” veya “Drop aktif” ibaresinin olduğundan emin olun.

Rust Twitch Drop Alma
Rust Twitch Drop Alma

Bunun dışında yapacağınız tek şey yayını belirli bir süre boyunca izlemek olacaktır. Bu süre 2 saat olarak belirlenmiş. Lakin bazı durumlarda bu süre değişiklik gösterebilir. Ayrıca Twitch ile Facepunch hesabınızın bağlantısının olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak resmi Rust Twitch drop sitesi üzerinden Twitch hesabınızla giriş yapın.
  • Twitch hesabınız Steam ile ilişkilendirilmemiş ise bu işlemi “Twitch ayarlar > Bağlantılar” bölümünden tamamlayabilirsiniz.
  • Bu işlemlerin ardından Rust Twitch drop sitesindeki yayıncılarını belirli bir saat boyunca izleyin.

Seçili Rust yayınlarını izleyerek elde ettiğiniz ücretsiz Rust skinleri direkt olarak Steam envanterinize eklenmiyor. İlk olarak Twitch profil fotoğrafınıza tıklayıp Drop kısmına tıklayın. Açılan sayfada hangi skinleri alabileceğinizi görebilirsiniz.

Alabildiğiniz skinleri “Claim” butonuna basarak Twitch’iniz ile bağlantılı olan Steam hesabınıza yollayabilirsiniz. Lakin bu işlemin 5-10 dakika gibi bir süre içerisinde olabileceğini hatırlatmakta fayda var.

Sonuç

Rust oyuncularının merak ettiği “Rust Twitch drop nasıl alınır?” sorusunu bu makalemizde yanıtladık. Ayrıca oyunu daha akıcı bir şekilde oynamak için oyuncukonseyi.com/rust-fps-arttirma-rehberi/ bağlantısına tıklayarak Rust FPS arttırma rehberine göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Destiny 2 Lightfall FPS Arttırma Rehberi
Oyun Rehberleri

Destiny 2 Lightfall FPS Arttırma Rehberi

Destiny 2 Lightfall oynarken performans sorunlarıyla karşılaşıyorsanız içeriğimizde anlatacağımız yöntemler sayesinde oyun akıcı hale gelecektir. Destiny 2 Lightfall FPS arttırma yöntemlerini uyguladıktan sonra görüntü kalitesi biraz düşecektir. Bunun karşılığında yüksek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir