Halo Infinite Anlık Oyuncu Sayısı Yüzleri Güldürdü

Halo Infinite Anlık Oyuncu Sayısı Yüzleri Güldürdü

343 Industries tarafından geliştirilen Halo Infinite, multiplayer versiyonunu free-to-play olarak piyasaya sürdü. Bunun etkisiyle birlikte Halo Infinite anlık oyuncu sayısı da bir anda tavan yaptı. Oyunun çok fazla oynanmasının en temel nedenleri ücretsiz erişilebilir olması ve grafikler ile oynanışı açısından oyuncuları tatmin edebilmesidir diyebiliriz.

Halo Infinite Anlık Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Oyunun hangi platformda çıkış yapacağı herkes tarafından merak ediliyordu. Halo Infinite Multiplayer 15 Kasım’da çıkış yaptı. Oyun çıktığı andan itibaren oyuncuların yoğun ilgisini gördü. Şuanda Halo Infinite Steam sayfası kullanıcı incelemelerine göre 17,535 kişiyle çoğunlukla olumlu puan almış. Ayrıca en çok oynanan Steam oyunları arasında ilk 10 içerisinde yer alıyor olması Halo Infinite için oldukça sevindirici bir haber.

Halo Infinite 17 Kasım 2021 tarihinde anlık olarak 256 bin üzerinde oyuncu tarafından oynanmış. Tabi ki bu sayı gözünüze az gibi gözükmesin. Çünkü oyun yalnızca Steam platformunda çıkmadı. Oyuncular dilerse Microsoft Store üzerinden de oyunu indirip oynayabiliyor. Oyunun diğer platformlar üzerinden de oynandığını göz önünde bulundurursak bu sayı oldukça tatmin edici. Bütün platformlardan Halo Infinite oynayan oyuncuları düşünürsek oyunun en az 500 bin anlık oyuncusu olduğunu tahmin ediyoruz. Geliştirici şirket oyunlarına olan ilgiyi uzun süreli tutabileceğini düşünüyoruz.

343 Industries, oyunu sürekli geliştirmeyi ve içerikleri güncel tutmayı başarabilirse Halo Infinite anlık oyuncu sayısı gün geçtikçe artacaktır. Umarız geliştiriciler oyuncuların isteklerine yönelik adımlar atıp hataları hızlıca düzeltebilirler. Sizler oyunu oynayan anlık oyuncu sayısıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce Halo Infinite oyuncu sayısını koruyabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret edip içeriklerimizi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!