Hata ve Çözümleri

PUBG New State Bluestack Siyah Ekran Sorunu

PUBG New State Bluestack Siyah Ekran Sorunu

PUBG New State çok hızlı ve neredeyse sorunsuz bir şekilde çıkış yaptı. Buna rağmen oyuncuların bir kısmı bazı hatalar almaya başladılar. Bunlardan birisi de PUBG New State Bluestack siyah ekran problemi oldu. Aslında buna tam olarak hata demek yanlış olur. Biz buna geliştiriciler tarafından alınan önlem diyoruz.

PUBG New State Bluestack Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?

Oyunun geliştiricisi Krafton, New State ile güvenlik anlamında önlemleri artırdı. Oyunlarını hileci ve emülatör oyunculardan uzak tutmak için bazı çalışmalar yaptılar. Bu çalışmalar sonucunda oyun şuanda herhangi bir emülatör üzerinden oynanamıyor. Bu durum oyuncuları emülatör kullanıcıları ve mobil cihazlardan oyunu oynayanlar olarak ikiye böldü diyebiliriz.

Mobil oyunu bilgisayarlardan oynama imkanı tanıyan emülatörler son dönemlerde çok fazla kullanılır oldu. Özellikle Bluestack bu konuda diğerlerine göre farkını ortaya koydu. Geliştirdikleri Bluestack X ile oyunculara bulut sunucular aracılığı ile Android oyunlarını oynama imkanını sunuyorlar. Bu kadar gelişmiş bir emülatör olmasına rağmen ne yazık ki PUBG New State oyununu açamıyor. Bluestack geliştiricileri bunu çözmeye çalıştıklarını belirtseler de Krafton’un buna karşı da önlem alacağını düşünüyoruz.

Sonuç olarak PUBG New State Bluestack siyah ekran sorunu için bir çözüm yönteminin olmadığını söyleyebiliriz. YouTube ve benzeri platformlarda paylaşılan çözüm yöntemlerinin bir çoğunun sahte olduğunu belirtmekte fayda var. Bir çoğu video editlenerek yapılmış içeriklerdir. Bluestack tarafından bu durumla ilgili bir açıklama yapılmadan o tarz videolarda gördüklerinizi denemek bir işe yaramayacaktır. Bunlara ek olarak videoların açıklama kısımlarına eklenen dosyaları da hiç bir zaman indirmeyin! Bu sayede verilerinizin üçüncü kişilerce ulaşılmasını engelleyebilirsiniz. Daha fazla hata ve çözümleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret edip arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir