PUBG New State Dengesiz Bağlantı Sorunu

PUBG New State Dengesiz Bağlantı Sorunu

Piyasaya yeni çıkan PUBG New State önceki oyunlara göre çok daha stabil performans verebiliyor. Bunun nedeni ise Krafton’un optimizasyona önem vermesidir. Oyuncuların geneli problemsiz bir şekilde oynayabilirken bazı oyuncular ise hatalardan ne yazık ki kurtulamıyor. Son zamanlarda PUBG New State dengesiz bağlantı sorunu çok fazla ortaya çıkmaya başladı. Peki ya bu sorunun çözümü nedir?

PUBG New State Dengesiz Bağlantı Sorunu Çözümü

PUBG New State çıktığı günden bugüne kadar 40 milyon oyuncu tarafından indirildi. Bu kadar çok oyuncu tarafından indirilmiş olması Krafton önceki oyunlarından ders aldığının bir göstergesidir. Oyuncuların çoğu oyunu sevse de bir kısım oyuncu memnun değil. Memnun olmayan oyuncuların çoğu karşılaştığı hatalardan dolayı oyunu oynayamamaktan şikayetçi. Özellikle oyunu daha açar açmaz karşılaşılan dengesiz bağlantı problemi bu hatayla karşılaşan herkesi oyuna karşı küstürdü diyebiliriz. Aşağıdaki çözüm yöntemlerini deneyerek bu problemi ortadan kaldırabilir ve PUBG New State eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Mobil cihazınızın internet bağlatısını kontrol edin. Özellikle telefon interneti üzerinden PUBG New State oyununa bağlanmaya çalışıyorsanız mobil verinin açık olduğundan ve internet paketinizin oyunu oynamak için yeterli olduğundan emin olun. Ayrıca hattınızı iyi çekmeyen bir bölgede kullanıyorsanız konum değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

WiFi üzerinden internete bağlanıp bu hatayı alıyorsanız eğer modem resetleme vakti gelmiş demektir. Sabit IP adresi kullananlar hariç diğer kullanıcılar modemlerini yeniden başlatarak farklı bir IP adresi tanımlayabilirler. Bu da bağlantınızı daha istikrarlı yapacak ve anlık kopma düşme veya dengesiz bağlantı problemi ortadan kalkacak. Bunu yaptıktan sonra halen daha aynı problemle karşılaşıyorsanız internet servis sağlayıcınızı arayıp internetinizin stabil olup olmadığını teyit ettirin. Onlar tarafından yapılacak yeniden başlatma işlemi internet bağlantınızı biraz daha iyi hale getirebilir.

PUBG New State dengesiz bağlantı sorunu için önerebileceğimiz çözüm önerileri bunlardır. Önerdiğimiz çözüm yöntemlerini denedikten sonra elde ettiğiniz sonuçları yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla hata ve çözümleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın! Dilerseniz bültenimize ücretsiz olarak kayıt olarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.