PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

PUBG için gelen son güncellemeler ile oyun oldukça stabil bir şekilde oynanabilir duruma geldi. Özellikle fps konusunda oyunun baya iyi bir konuma geldiğini söyleyebiliriz. Buna rağmen bazı durumlarda oyuncular şimdiye kadar karşılaşmadıkları problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. PUBG izleme sınırı aşıldı hatası da bunlardan bir tanesi. Peki ya PUBG izleme sınırı aşıldı hatası ve çözümü için yapılabilecekler nelerdir?

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

Bir çok PUBG oyuncusu karşılaştığı izleme sınırı aşıldı uyarısının bir hata olduğunu düşünüyor. Lakin bu sefer durum biraz farklı. Oyuncular genellikle 4 saatten fazla oynadığı zaman bu uyarı ile karşılaşmakta. Bunun sebebi ise oyuncular uzun süre sabit bir şekilde oturup oyun oynadıkları için sağlık problemlerinin önüne geçmek. Bu uyarıyı almak istemeyen oyuncuların ise yapacağı adımlar çok basit;

  • PUBG’yi tamamen kapatın. Bundan emin olmak için görev yöneticisinde detaylar bölümünde PUBG ile ilgili herhangi bir şeyin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Ardından “C:\Users\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\” dosya yolunu izleyerek WindowsNoEditor klasörü içerisindeki GameUserSetting.ini dosyasını silin.
  • Steam programını açın ve kütüphanenizdeki PUBG oyununa sağ tıklayın ve dosya bütünlüğünü doğrula seçeneğini seçin. İşlem tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

PUBG izleme sınırı aşıldı hatasının çözümü için uygulayabileceğiniz adımlar yukarıda yer alıyor. Adımları sırasıyla uyguladığınız zaman bu uyarıyla bir daha karşılaşmayacaksınız. Bizim tavsiyemiz ise bilgisayar başında çok uzun süre oturmamanızdan yana olacaktır. Böylece daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Bunun gibi farklı oyunlardaki hata ve çözümleri daha sık paylaşılsın istiyorsanız ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Kaydır Gelsin!

telefon ekrani obse nasil aktarilir

Telefon Ekranını OBS’e Yansıtma İşlemi Nasıl Yapılır?

Mobil oyunları seviyorsanız ve yayınlarınızda bu oyunlar üzerinden içerik sunmak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç işlem var. Bu rehberde sizlere telefon ekranını OBS'e yansıtma işlemi nasıl yapılır onu göstereceğiz. Eski yıllarda
Rimworld Başlangıç Rehberi

Rimworld Başlangıç Rehberi

Rimworld, oldukça eğlenceli, stratejik açıdan zengin, karakterlerinizin arasındaki ilişkiye ve ihtiyaçlarına odaklandığınız, bilim kurgu koloni yönetme simülasyonudur. Rimworld içerisinde birçok çılgın olay gerçekleşebilir ve kesinlikle öğrenmesi kolau bir oyun değildir.
Farmer's Father İncelemesi

Farmer’s Father İncelemesi

Farmer's Father oyunu daha önce Farmer's Life oyununu bilenler için ayrı bir önem taşımaktadır. Bir nevi çiftlik oyununda oynadığımız karakterin babasının hayatını anlatan Farmer's Father oyununda amacımız savaş döneminde hayatta
RUST Balık Tutma Rehberi

RUST Balık Tutma Rehberi

Facepunch Studios tarafından geliştirilen RUST için birçok yeni içerik eklendi ve eklenmeye devam ediyor. Oyuna uzun zaman önce eklenen balıkçılık sayesinde oyuncular bazı kaynaklara çok daha kolay bir şekilde erişebiliyor.
Clash Royale Başlangıç Rehberi

Clash Royale Başlangıç Rehberi 2024

Mobil oyuncuların büyük bir kısmını kendisine çekmeyi başarmış olan Clash Royale, sürekli güncellenerek gelişmeye devam ediyor. Her gün binlerce oyuncu oyuna sıfırdan başlıyor ve hesaplarını geliştirmeye çalışıyor. Eğer sizler de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir