PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

PUBG için gelen son güncellemeler ile oyun oldukça stabil bir şekilde oynanabilir duruma geldi. Özellikle fps konusunda oyunun baya iyi bir konuma geldiğini söyleyebiliriz. Buna rağmen bazı durumlarda oyuncular şimdiye kadar karşılaşmadıkları problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. PUBG izleme sınırı aşıldı hatası da bunlardan bir tanesi. Peki ya PUBG izleme sınırı aşıldı hatası ve çözümü için yapılabilecekler nelerdir?

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

Bir çok PUBG oyuncusu karşılaştığı izleme sınırı aşıldı uyarısının bir hata olduğunu düşünüyor. Lakin bu sefer durum biraz farklı. Oyuncular genellikle 4 saatten fazla oynadığı zaman bu uyarı ile karşılaşmakta. Bunun sebebi ise oyuncular uzun süre sabit bir şekilde oturup oyun oynadıkları için sağlık problemlerinin önüne geçmek. Bu uyarıyı almak istemeyen oyuncuların ise yapacağı adımlar çok basit;

  • PUBG’yi tamamen kapatın. Bundan emin olmak için görev yöneticisinde detaylar bölümünde PUBG ile ilgili herhangi bir şeyin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Ardından “C:\Users\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\” dosya yolunu izleyerek WindowsNoEditor klasörü içerisindeki GameUserSetting.ini dosyasını silin.
  • Steam programını açın ve kütüphanenizdeki PUBG oyununa sağ tıklayın ve dosya bütünlüğünü doğrula seçeneğini seçin. İşlem tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

PUBG izleme sınırı aşıldı hatasının çözümü için uygulayabileceğiniz adımlar yukarıda yer alıyor. Adımları sırasıyla uyguladığınız zaman bu uyarıyla bir daha karşılaşmayacaksınız. Bizim tavsiyemiz ise bilgisayar başında çok uzun süre oturmamanızdan yana olacaktır. Böylece daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Bunun gibi farklı oyunlardaki hata ve çözümleri daha sık paylaşılsın istiyorsanız ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.