Oyun Rehberleri

Ranch Simulator Avlanma Alanları

Ranch Simulator Avlanma Alanları

Ranch Simulator, 2021 yılında oyun dünyasına erken erişim sürecinde giriş yapan simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde kendi çiftliğinizi kurup gelişmeye çalışıyorsunuz. Çiftliğinizi geliştirmek için yapabileceğiniz farklı aktiviteler de mevcut. Özellikle avcılık yaparak çok hızlı para kazanabilirsiniz. Bu rehber içeriğimizde Ranch Simulator avlanma alanları hakkında bilgiler vereceğiz.

Ranch Simulator Avlanma Alanları

Ranch Simulator, 2021 yılında piyasaya çıktığı günden itibaren düzenli güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. Oyuna getirilen güncellemelerin çoğu oyundaki hataları gidermeye yönelik oluyor. Fakat bu oyuna yeni içerik eklenmedi anlamına gelmiyor. Yeni eklenen sera alanları sayesinde yeni ürünler ekip ekstra para kazanabilirsiniz. Seraya ektiğiniz ürünler toplanacak boyuta erişene kadar oyunda yapabileceğiniz farklı işler de bulunuyor. Avcılık bunlardan bir tanesi diyebiliriz.

Ranch Simulator avlanma alanları içerisinde farklı havyanları avlayabilirsiniz. Oyunda avlayabileceğiniz hayvanların bulunduğu yerler haritanın dört bir yanında yer almaktadır. Örneğin, geyikler haritanın bir bölgesinde ve ayılar haritanın farklı bir bölgesinde bulunuyor. Avlamak istediğiniz hayvanın yırtıcı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Yırtıcı hayvanların yanına geldiğiniz zaman size saldırmaya başlayacaklardır. Bu durumda tüfeğe veya tabancaya ihtiyacınız olacak. Oyunun başında size bir adet tabanca ve biraz mermi veriyor. Bunlar ilk başta avlanmanız için yeterli olacaktır.

Ranch Simulator Ayı Bölgesi

ranch simulator avlanma yerleri ayi bolgesi

Ayılar, oyunda avlayabileceğiniz en iyi hayvanlardan bir tanesidir. Öldürmesi biraz daha zor olmasına rağmen içerisinden çok fazla sayıda et çıkmaktadır. Yırtıcı hayvanlar arasında bulunan ayılar size saldırmaktan hiç çekinmeyeceklerdir. Bu nedenle onları gördüğünüz anda çabucak vurmanız gerekiyor. Yoksa sizi ve ekibinizi kolayca öldürebilirler.

Ranch Simulator Kurt Bölgesi

ranch simulator avlanma yerleri kurt bolgesi

Oyunda avlayabileceğiniz en kolay yırtıcı hayvan kurttur. İlk başta size verilen tabanca ile kurtları avlamanız zor olsa da Hunter görevini yaptıktan sonra elde edebileceğiniz tüfek ile tek vuruşta öldürebilirsiniz. İçerisinden çok az miktarda et çıksa da kolayca avlayabilirsiniz. İşaretli bölgelerde arabayla geçerken yol kenarlarında görme olasılığınız fazladır.

Ranch Simulator Geyik Bölgesi

ranch simulator avlanma yerleri geyik bolgesi

Geyikleri avlamak zordur. Çok hızlı kaçtıkları ve sürekli hareket halinde oldukları için işinizi epey zorlaştıracaktır. Bu nedenle ekibinizle birlikte hareket edip aynı anda ateş ederek onları avlamalısınız. Bu sayede çok fazla vakit harcamamış olursunuz. Oyunda ayılardan sonra en çok eti veren hayvanın geyik olduğunu hatırlatmak isteriz.

Umuyoruz ki Ranch Simulator avlanma alanları rehberi faydalı olmuştur. Sizin bildiğiniz farklı bölgeler varsa yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir