Oyun Haberleri

PUBG New State İkinci Alfa Testi Duyuruldu!

PUBG New State İkinci Alfa Testi Duyuruldu!

PUBG’nin yeni oyunu PUBG New State ikinci alfa testi ile oyuncularına kapıları açıyor. Google Play Store’da 20 milyonu geçen ön kayıt başvuru sayısına ulaşan oyun için yeni bir test süreci başlıyor. Bu süreçte dünyanın dört bir yanından oyuncular yeni oyunu test edebilecekler.

PUBG New State İkinci Alfa Testi Ne Zaman Başlıyor?

PUBG New State milyonlarca oyuncu tarafından yoğun ilgi gördü. Oyunun test aşamaları ise halen daha devam ediyor. İlk test sürecinde oyuncular tarafından bildirilen geri dönüş raporları optimizasyon ağırlıklıydı. Yeni test sürecine daha iyi bir optimizasyonla çıkış yapacağını düşündüğümüz PUBG New State için yeni alfa testi başlangıç tarihi açıklandı.

Oyunu test etmek isteyenler oyunu 26 – 27 Ağustos 2021 tarihleri arasından mobil cihazlarına indirebilecekler ancak oyuna giremeyecekler. İndirme tarihinin hemen ardından 27 – 29 Ağustos 2021 tarihleri içerisinde ise oyunun ikinci alfa testi gerçekleştirilecek. Bu iki günlük sürede oyuncular oyunu deneyimleyecek ve oyunun eksiklerini raporlayacaklar.

PUBG: New State İkinci Alfa Testi Nasıl Kayıt Olunur?

Oyunun ikinci alfa testine Türkiye’den oynayan oyuncular da kabul edilecek. İçerisinde 25’den fazla farklı ülkeden oyuncuların bulunacağı test süreci yaklaşık iki hafta sonra başlayacak. İkinci alfa testinde yer almak isteyen oyuncuların izlemesi gereken yollar çok basit.

  • İlk olarak PUBG: New State Alfa testi kayıt linki içerisindeki “Apply for the Alpha Test” butonuna basın.
  • Ardından sağ taraftan en üstteki yuvarlağı tikleyin ve Iphone kullanıyorsanız “Apply for the iOS Alpha Test“, Android işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız “Apply for the Android Alpha Test” butonunu tıklayın.
  • Ekrana açılan penceredeki ikinci bölüme Google Play Store veya AppStore hesabınızda kullandığınız mail adresini yazın ve “Apply” butonuna tıklayın. Son olarak karşınıza çıkan ekranda “Confirm” seçeneğini işaretleyerek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

PUBG New State ikinci alfta testi duyurusu oyuncuları çok sevindirdi. Önceki test sürecini kaçıran oyuncular için bu test aşaması muhteşem bir fırsat olacaktır. Daha fazla oyun haberleri için ücretsiz bültenimize kayıt olabilir yeni haberlerden herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir