FM 21 Güçlü Savunma Taktiği (3-4-3)

FM 21 Güçlü Savunma Taktiği (3-4-3)

Football Manager 2022’nin çıkmasına çok az bir zaman kala FM 21 oyuncuları kariyerlerini tamamlamak istiyor. Oyuncular FM 21 güçlü savunma taktiği (3-4-3) ile seçtikleri takımı şampiyon yapmakta zorlanmayacaklar. Üstelik rakip takımlardan çok az gol yiyecek ve daha fazla puan toplayacaklar. Peki ya FM21 güçlü savunma taktiği nasıl çalışır?

FM 21 Güçlü Savunma Taktiği (3-4-3) Nedir?

Taktiğin adından da anlaşılacağı üzere tam olarak savunma yapmaya yöneliktir. Bu taktiği kullandığınızda rakipleriniz sizin savunmanızı geçmekte epey zorlanacak. Bu noktada istisnalar hariç neredeyse hiç geçemeyecekler demek yanlış olmayacaktır. 3 Defans oyuncusu ve 4 orta saha oyuncusu yerleştirerek takımın defansını adeta tank gibi sağlam yapacaksınız. Defansta rakiplerinizi tuzağa düşürmek istiyorsanız Offside taktiğini açabilirsiniz.

Forvet için oynatmak istediğiniz oyuncuları ise orta sahaya yakın dizerek bir nevi defansa katkı yapmalarını sağlayabilirsiniz. Burada oyuncuların kısa paslaşmalar yapabilmesi ve top üzerinde hakimiyet kurabiliyor olması takımı şampiyonluğa taşımada büyük ve etkin bir rol oynamaktadır. Takım bir arada kaldığı ve dağınık oynamadığı sürece kaleniz top yüzü görmeyecektir.

FM 21 3-4-3 Taktiği Nasıl Kurulur?

Football Manager 2021 tutkunu badea nickli oyuncu tarafından bulunan bu taktiği indirip sorunsuz bir şekilde kurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız. Siz bu taktiği kurmadan önce ufak bir hatırlatma yapalım. Herhangi bir kayıp yaşamamak için lütfen oyun dosyalarınızın yedeklerini alın. Bu sayede bir problem olsa bile eski kayıtları yükleyip eğlenceye devam edebilirsiniz.

FM 21 Güçlü savunma taktiği indir: https://s6.dosya.tc/server19/4euc9u/fm-21-guclu-savunma-taktigi-3-4-3.zip.html

  • Yukarıdaki kutucukta yer alan taktiği download butonuna basarak bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı Windows işletim sisteminde Winrar, MacOS’ta açmak için ise The Unarchiver programını kullanarak masaüstüne veya istediğiniz bir lokasyona çıkartın.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırdıktan sonra taktikler kısmına tıklayın. Taktiklerin yer aldığı bölümün sağ tarafındaki aşağı bakan oka tıklayın ve yükle tuşuna basın.
  • Çıkarttığınız .fmf uzantılı taktiği seçin ve yükleyin. Bu işlemin ardından FM 21 güçlü savunma taktiği hazır bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Takımınız defans yapma konusunda sorunlar yaşıyor ise mutlaka FM 21 güçlü savunma taktiği (3-4-3) ile oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu taktiğin etkili oluşu defans oyuncularının paslaşma ve topa hakimiyet yeteneklerine göre değişiklik göstermektedir. Sizce Football Manager 2021 en iyi taktik hangisi? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca oyun rehberleri paylaşımlarımızdan haberdar olmak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Kaydır Gelsin!

New World Madencilik Rehberi

New World Madencilik Rehberi

New World oyuncuları oyunda bir noktadan diğer bir noktaya gitmek uzun sürebiliyor. Çünkü oyunda herhangi bir binek sistemi bulunmadığı için uzun yolculuklar sıkıcı olabiliyor. Bunun önüne geçmenin en iyi yolu
Palworld Anubis Nerede Bulunur?

Palworld Anubis Nerede Bulunur? En Kolay Nasıl Yakalanır?

Palworld Anubis nerede bulunur merak eden oyuncular bu rehberimizde aradığı sorunun cevabını bulacaktır. Keyifli oynanış mekanikleri, keyifli grafikleri ve eğlenceli içerikleriyle ilgi çeken Palworld oyununda işlerinizi kolaylaştıracak Pal'lar vardır. Haritanın
Software Inc. İncelemesi

Software Inc. İncelemesi

Son yıllarda biraz duraksama dönemine girmiş olsa bile oyun geliştirme türünde bulunan oyunlar arasında en detaylısı olan Software Inc. incelemesi ile karşınızdayız. Alanındaki diğer oyunlara göre fazlasıyla detaylı ve makro
Microsoft İnaktif Game Pass Hesaplarını Kapatacak

Microsoft İnaktif Game Pass Hesaplarını Kapatacak!

İngiltere'nin Rekabet ve Pazarlar Kurumu tarafından yapılan bir soruşturmanın ardından Microsoft, Game Pass programında abonelerin hizmeti iptal etmesini kolaylaştıracak değişiklikler yapacağını ve inaktif olan abonelikler için ödeme almayı durduracağını açıkladı.
Valorant Mouse Lag Sorunu Çözümü

Valorant Mouse Lag Sorunu Çözümü

En popüler FPS oyunu Valorant düzenli olarak gelen güncellemelerle hataları en aza indirmeye çalışıyor. Düzenli güncellemeler gelmesine rağmen halen daha bazı oyuncular Valorant mouse lag sorunu yaşamaktalar. Mouse lag sorunu
Guild Wars 2 Steam Duyurusu

Guild Wars 2 Steam Duyurusu Yapıldı!

Guild Wars 2 çıktığı döneme damgasını vurmuş MMORPG'dir. Oyun 28 Ağustos 2012 tarihinde hayatımıza girdi ve şimdiye kadar 16 milyon oyuncu tarafından oynandı. Geçtiğimiz gün atılan Tweet ile Guild Wars
Forza Horizon 5 İnceleme Puanı Açıklandı

Forza Horizon 5 İnceleme Puanı Açıklandı

Genel bir oyuncu kitlesi oyunları satın almadan önce inceleme puanlarına bakarak o oyunu satın alıp almayacaklarına karar verirler. Oyunların inceleme puanları genelde oyun çıktıktan sonra açıklanır. Lakin Forza Horizon 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir