Legion TD 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Legion TD 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Tower defense oyun türü herkesin severek oynadığı ve zaman geçirme konusunda başarılıdır. Kule savunma oyunları içerisinde en popüler olanlarından Legion TD 2 için sistem gereksinimleri açıklandı. Oyuncuların çoğunlukla olumlu puan verdiği oyunu Steam platformu üzerinden satın alabilirsiniz.

Legion TD 2 Sistem Gereksinimleri

2021 yılında çıkan oyunlar arasında görmeye pek alışkın olmadığımız oyun türü olan kule savunma bu oyunla birlikte kendisini tekrar hatırlattı. İçerik üreticileriyle ortak çalışmaları da oyunun ismini duyurma ve Steam’de aldığı incelemeler konusunda epey yardımcı oldu diyebiliriz. Üstelik oyunu çevrim içi olarak oynayabiliyorsunuz. Böylece diğer oyuncularla bir rekabet içerisine girebilirsiniz.

Oyunu çekici kılan bir diğer özelliği de grafikler ve efektler diyebiliriz. Bölüm tasarımları ise böyle bir oyun için oldukça yeterli ve oldukça zengin yapılmış. Grafik ve efekt konuşulmaya başlandığı zaman akıllara direkt olarak oyunun verebileceği fps değeri geliyor. Bu konuda da oyuncular sıkıntı çekmeyecek. Zaten oyunun tasarımı oynanışı ve grafikleri bilgisayarı çok fazla yormayacak şekilde ayarlanmış. Peki ya oyunun sistem gereksinimleri neler?

 • Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual core Intel veya AMD 2.8 GHZ
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT ya da ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yukarıda belirttiğimiz Legion TD 2 sistem gereksinimleri bütün bilgisayarların bu oyunu oynatabileceğini gösteriyor. Son 7-8 yıl içerisinde bir bilgisayar aldıysanız ne kadar kötü olursa olsun bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu denemek istiyorsanız Legion TD 2 Steam sayfası üzerinden 8 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanıp oyunu 25,60 ₺’ye alabilirsiniz. Ayrıca oyun rehberleri içerikleri paylaştığımız zaman bildirim almak istiyorsanız bültenimize ücretsiz katılabilirsiniz.