BlueStacks X Nedir? Çıkış Tarihi Ne Zaman?

BlueStacks X Nedir? Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Android oyunlarını bilgisayardan oynamanızı sağlayan BlueStacks uygulaması kendisini geliştirmeye devam ediyor. Mobil oyunları ekstra bir emulator programı indirmeden oynama imkanı sunan BlueStacks X sistemini hayata geçiriyor. Hemen akıllara gelen BlueStacks X nedir? ve çıkış tarihi ne zaman? gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşalım.

BlueStacks X Nedir?

Android emulator yazılımları dediğimiz zaman oyuncuların ilk aklına gelen şey BlueStacks oluyor. BlueStacks X ile birlikte işleri bir adım daha öteye taşıyarak bulut sunucular üzerinden mobil oyun oynama deneyimini oyunculara sunmaya başladılar. Bir diğer deyişle BlueStacks X, herhangi bir indirme gerektirmeden yalnızca tarayıcı üzerinden Android oyunları oynamayı mümkün kılan bir bulut yazılımıdır. Ayrıca bir çok platformda ve cihazda sorunsuz olarak çalışabilecek.

BlueStacks yazılımı yayınlandığı ilk zamanlardan beri oyunculara en iyi performans ile Android oyunlarını oynama imkanını sunuyor. Mobil cihazları yeni oyunları oynamaya yetmeyen oyuncular bu yazılım ile oyunları takılmadan sorunsuzca oynayabiliyordu. Fakat BlueStacks, yazılımdaki bazı kısıtlamalar nedeniyle her kesime hitap edemiyordu. Bu sorunun önüne geçmek için tüm sistemi bulut sunuculara taşıdılar.

BlueStacks X Nasıl Kayıt Olunur?

BlueStacks tarafından geliştirilen bulut tabanlı sisteme kayıt olmak çok basit. İlk olarak BlueStacks X internet sitesini açın ve sağ üstteki profil logosuna tıklayın. Karşınıza çıkan 3 farklı giriş yapma seçeneğinden birisini seçerek giriş yapın. Eğer ki buraya güvenmiyorsanız farklı bir Gmail hesabı ile de giriş yapabilirsiniz. Lakin farklı hesapla giriş yaptığınız zaman ana hesabınızdaki oynadığınız oyunlardaki ilerlemelere ulaşamazsınız. Yani her şeye sıfırdan başlayacaksınız.

BlueStacks X Çıkış Tarihi

Milyonlarca Android emülatör kullanıcısına internet tarayıcısı üzerinden Android oyun oynama imkanı sunacak bu hizmet için çıkış tarihi henüz belirli değil. Sitelerine girip baktığımızda 200’den fazla oyunun bulunduğu ve her hafta yenisinin ekleneceği bu sistem için yakında notu düşülmüş. Umarız oyuncuları çok bekletmezler ve bir an önce bu muhteşem sistemi çıkartırlar.

Oyuncuların merak ettiği BlueStacks X nedir? sorusunu cevapladık. Sizler BlueStacks’in yeni girişimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bulut tabanlı Android emülatörü BlueStacks X başarılı olabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca oyun haberleri paylaştığımızda haberdar olmak için bültenimize bedava katılabilirsiniz.