Call of Duty: Vanguard Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Call of Duty: Vanguard Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Kısa bir süre önce tanıtılan Call of Duty: Vanguard için açık beta tarihi resmi olarak duyuruldu. Ayrıca oyunun alfa sürümünün ne zaman başlayacağı da bu duyuru içerisinde yer almakta. Oyununun açık beta testinde bulunmak isteyen oyuncuların yapması gereken şey oyunu ön siparişle satın almak. Ayrıca Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone veya Call of Duty: Black Ops Cold War oyunlarından bir tanesinin yüklü olması yeterli olacak. Bu şartları sağlayan oyuncular belirtilen tarihler arasında oyunu indirip rahatça test edebilecekler.

Call of Duty: Vanguard Açık Beta Tarihi

Yeni oyun için 2 farklı açık beta test süreci belirlenmiş. İlk etapta COD Vanguard PlayStation erken erişim ile açık beta sürecine girecek. PlayStation’a özel açık beta testi 10 – 13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. İkinci etap 16 – 17 Eylül arasında gerçekleştirilecek. Bu sefer testlere Xbox ve Battle.NET PC erken erişim kullanıcıları da dahil olacak. Son olarak açık beta testi 18 – 20 Eylül tarihlerinde bütün platformlara açık hale getirilecek.

Tam olarak 10 gün boyunca yapılacak açık beta testinde oyuncular oyunu deneyimleyecek. Oyundaki hataların doğru ve hızlı bir şekilde geri bildirilmesi oldukça önemli. Oyun tam sürüme çıkmadan önce ne kadar çok hata giderilirse oyuncuların yararına olacaktır. Ayrıca yapılan duyuruda açık beta sürecinde oyundaki bütün içeriğin yer almayacağı da belirtiliyor.

Call of Duty: Vanguard açık beta tarihi 10 – 20 Eylül arasında yapılacak ve testler tamamlandıktan sonra oyun daha oynanabilir bir hal alacaktır. Bu süreçte oyunu deneyimleyenlerin yapması gereken, doğru raporları yapımcılara geri bildirimle iletmektir. Call of Duty: Vanguard için oyun rehberleri, tam sürüme geçiş yaptıktan sonra sizlerle paylaşılacaktır. Rehberlerden en erken haberdar olmak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir