Oyun Rehberleri

ATS Türkçe Radyo Kanalları (Güncel) 2024

ATS Türkçe Radyo Kanalları Listesi

American Truck Simulator, kısa adı ile ATS oyununu Türkçe radyo kanalları ile oynamak istiyorsanız bu yama fazlasıyla işinize yarayacak. Tır sürerken kafa dağıtmak, realiteden uzaklaşmak ve müzik dinlemek hoşunuza gidiyorsa ATS Türkçe radyo kanalları ile canlı radyonun keyfini çıkartabileceksiniz.

ATS Türkçe Radyo Listesi Nedir?

ATS Türkçe radyo kanalları listesi, oyunda yer alan radyo özelliğine Türkçe veya herhangi bir dilde radyo eklemenize yarayan oldukça işlevsel bir özelliktir. Bu yamayı kurarak canlı bir şekilde Türk radyoları dinleyebilir ve keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Listeyi oluştururken pop ve arabesk kanalları seçmeye özen gösterdik. Güncel bir liste olduğu için tüm radyolar çalışır vaziyettedir. Eğer sizlerde ATS Türkçe radyo kanalları listesini yüklemek isterseniz aşağıdaki anlatımı birebir yapmalısınız. Yakın bir zamanda kendinizin nasıl canlı radyo kanalları listesi oluşturabileceği konusunda da küçük bir rehber hazırlayacağız. O zamana kadar American Truck Simulator Türkçe radyo kanalları listesi işinizi görecektir.

ATS Türkçe Radyo Listesi Nasıl Yüklenir?

American Truck Simulator oyununa Türkçe radyo listesi kurmak için aşağıda yazılı olan adımları teker teker uygulamanız gerekiyor. Böylelikle kolay bir şekilde kurulumu tamamlayabilir ve Türkçe radyo kanalları ile oyunu oynayabilirsiniz. Bu liste sıklıkla güncellenmekte olan bir listedir. Bu yüzden tüm radyolar her zaman çalışır durumdadır. Eğer çalışmadığını düşündüğünüz radyo kanalı varsa lütfen bizlere yorum olarak iletin.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/y4cns8/ats-turkce-radio.zip.html

  1. Yukarıda yer alan ATS-Radyo.rar dosyasını indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı açın.
  3. Sırasıyla Belgeler\American Truck Simulator klasörüne giriş yapın.
  4. Sıkıştırılmış dosya içerisinde bulunan tek dosyayı bu klasöre sürükleyin.

ATS Türkçe radyo listesi kurulumu bu kadardı. Canlı radyolardan oluşan bu listeyi yükleyerek sizlerde ATS oyununda Türkçe radyo dinleyebilirsiniz. Eğer ETS oynuyorsanız ETS 2 Türkçe Radyo Listesi konusuna da göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir