Oyun Haberleri

Civilization 7 Çıkış Tarihi

Civilization 7 Çıkış Tarihi

Strateji oyunu dediğimiz zaman en uzun geçmişi olan oyunlardan bir tanesi için serinin yeni oyunu heyecanla bekleniyor. Civilization 7 çıkış tarihi konusunda birçok spekülasyon olsa da oyunun ne zaman çıkacağı konusunda bilgiler gelmeye devam ediyor.

Şuan oynamış olduğumuz oyunun 6.sürümü için ek paketlerin ardı arkası kesilmiyordu. 2016 yılında piyasaya çıkan Civilization 6 sonrasında serinin birçok hayranı yeni oyunu dört gözle bekliyordu. Geçtiğimiz Şubat ayında duyurulan Civilization 7 oyunu için çıkış tarihi konusunda resmi bir açıklamaya henüz yer verilmedi.

Civilization 7 Ne Zaman Çıkacak?

Firaxis Games, Civilization 7 çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Fakat oyunun geliştirilmesine çoktan başlandığını açıklamasının üzerinden uzun zaman geçti. Serinin en yeni oyunu olacak olan Civilization 7 için tahmini çıkış tarihi 2024 yılının ortalarına dayanıyor. Oldukça kapsamlı yenilikler üzerinde çalışan firmanın seriyi tekrar zirveye çıkartmak istediği biliniyor.

Serinin eski oyunlarına göre bu sürümde bir değişiklikte olacak. Firafix Games’in başındaki isim olan Steve Martin bildiğiniz üzere görevinden ayrılmıştı. Civilization 7 için ise çalışan isim şirketin deneyimli isimlerden Heather Hazen. Bu durum gösteriyor ki serinin çıkacak en yeni oyununda oldukça ilginç mekaniklerle karşılaşma ihtimalimiz var!

Merakla beklediğimiz Civilization 7 çıkış tarihi için artık bizlerde geri sayımdayız. Umuyoruz ki strateji dünyasına renk katacak güzel bir yapım ortaya çıkar.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir