Oyun Haberleri

Valorant Mobile Çıkış Tarihi

Valorant Mobile Çıkış Tarihi

Uzun zamandır beklenen oyunlardan bir tanesi olan Valorant Mobile için çıkış tarihi konusunda tartışmalar kaldığı yerden devam ediyor. 2022 yılında Çin’de kapalı beta olarak yayınlanan oyun için bildiğiniz gibi geliştirici kadro yakın zaman önce değiştirildi. Bu durum ise muhtemelen oyunun baştan kodlanmasına sebep olacak gibi görünüyor.

Valorant Mobile çıkış tarihi ertelendikçe insanların oyuna olan beklentisi de aşağı seviyelere düşüyor. League Of Legends oyununun mobil sürümünde yaşanan gelişme bildiğiniz gibi Mobile Legends gibi oyunların piyasaya çıkmasına sebep olmuştu. Bu durumda kullanıcı kitlesini rakip oyunlara kaptırmak gibi sonuçlar doğurdu.

Valorant Mobile Çıkış Tarihi Ne Zaman?

2022 yılında Tencent tarafından hazır hale getirilen ve sadece Çin üzerinde beta sürümü kullanıcılara sunulan oyun yeteri kadar iyi olmayacak ki geçtiğimiz hafta iptal edildi. Oyunun geliştirme sürecini başka bir firmanın devralacağı konuşulan konulardan bir tanesi.

Valorant Mobile çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Fakat 2024 yılının Riot Games tarafından sürprizlerinden bir tanesinin Valorant Mobile olacağını düşünüyoruz.

Oldukça büyük bir kitleye sahip olan Valorant Mobile bu kitleyi soğutmamak için hızlı hareket edecektir diye düşünüyoruz. Özellikle en büyük rakibi Valve tarafından gelen Counter Strike 2 hamlesiyle beraber sürecin daha hızlı ve profesyonel geçeceğine inanıyoruz.

Valorant Mobile çıkış tarihi konusunda son gelişmeler bu şekilde. Oyunun ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilgi yer almazken sürecin hızlı geçmesini oyuncular olarak umuyoruz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı Müjdeliyor?
Oyun Haberleri

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı?

Valorant kendini sürekli güncellemesi ve her gelen güncelleme ile birlikte yeniliklerle çeşitliliği artırma konusunda oldukça başarılı. Özellikle ajanlar konusunda oldukça titiz davrandıkları ortada. Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları resmi hikaye videosu olan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir