Minecraft Mojang Hesabı Microsoft’a Nasıl Taşınır?

Minecraft Mojang Hesabı Microsoft'a Nasıl Taşınır?

Oyuncuların sık sık karşılaştığı sorunlardan birisi Minecraft hesaplarının 3. kişiler tarafından çalınmasıydı. Bu durumla karşılaşmış veya böyle bir olay yaşamak istemeyen Minecraft Mojang hesabı ile oyuna giren oyuncular dilerse hesaplarını Microsoft’a taşıyabilirler. Bununla ilgili olarak akıllara gelen sorular Minecraft MOJANG hesabı Microsoft’a nasıl taşınır? ve Minecraft Microsoft hesabı avantajları nelerdir? oluyor.

Minecraft MOJANG Hesabı Microsoft’a Nasıl Taşınır?

Hepimizin bildiği üzere Minecraft dünya çapında milyonlarca çocuk, genç ve yetişkin kitle tarafından severek oynanmakta. Her yaş grubuna hitap edecek özelliklerin oyunda yer alması bunun başlıca nedenlerinden birisi. Oyunu iki farklı yerden satın alarak oynayabiliyorsunuz. Bunlardan birisi MOJANG bir diğeri ise Microsoft. Ancak MOJANG hesapları artık Microsoft hesaplarıyla birleştirilecek. Bunun sebebi ise oyuncuların hesap güvenliklerini güvence altına almak ve tek hesapla bütün oyunlara erişim imkanı sunmak.

Minecraft MOJANG hesaplarını Microsoft’a taşıyan oyuncular bir çok avantajı elde edecek. Bunlardan bazıları; iki adımlı güvenlik doğrulaması, tek hesap üzerinden bütün Minecraft oyunlarına erişim imkanı, ebeveyn kontrolü ve JAVA pelerini. Gelelim bu hesapların nasıl taşınabileceğine. Bu noktada oyuncuların yapabileceği bir şey bulunmuyor. MOJANG ekibi belirli zamanlarda bir miktar oyuncuya mail adresleri üzerinden geçiş davetiyesi yolluyor. Bu davetiyeyi kullanan oyuncuların hesapları otomatik olarak Microsoft‘a taşınmış oluyor.

Minecraft Java versiyonunu satın alan oyuncuların merak ettiği Minecraft Java hesabı Nasıl Microsoft’a taşınır? sorusuna verdiğimiz yanıt hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri ve rehber içeriklerden haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.