Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, bir çok oyun sever tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. E3 2021 etkinliğinde tanıtılan oyun muhteşem bir ilgiyle karşılaştı. Oyundaki sorunları tespit etmek adına Battlefield 2042 açık beta tarihi belirlendi. Bu sürece dahil olmak isteyen oyuncuların şansa ihtiyacı olacağını belirtmekte fayda var. Çünkü milyonlarca oyunu oyunu test etmek için oldukça istekli.

Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Ne Zaman?

Oyuncular Battlefield 2042 oyunu için oldukça heyecanlı. Her ne kadar oynanış videosu yayınlanmış olsa da oyuncular oyunu bizzat denemeyi dört gözle bekliyorlar. Açık betanın tam olarak hangi tarihte yapılacağı bilinmese de Eylül ayı içerisinde yapılacağı bilinmekte. Oyunu test etme şansını yakalamak için Battlefield Resmi Twitter Hesabı‘nı takip edebilirsiniz. Beta başlayacağı zaman buradan mutlaka duyuru yapılacaktır.

Battlefield 2042 Açık Beta Nasıl Kayıt Olunur?

Eylül ayında yapılması planlanan Açık beta testlerinde yer alma şansını yakalamak için oyunu satın almış olmanız yeterli olacaktır. Beta süreci başladığı zaman eğer beta için seçilirseniz bununla ilgili mail alacaksınız. O yüzden EA veya Steam hesabınızın bağlı olduğu mail adresini kontrol etmeyi unutmayın. Oyunu Battlefield Steam sayfası üzerinden 419,00 ₺ karşılığında satın alabilirsiniz. Battlefield 2042 açık beta testi başlangıç günü kesinleştiği zaman sizlere en hızlı şekilde duyuracağız. Daha fazla oyun haberleri içerikleri için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.