Oyun Rehberleri

FIFA Online 4 Oyuncu Yükseltme Rehberi

FIFA Online 4 Oyuncu Yükseltme Rehberi

FIFA Online 4 yakın bir zaman önce çıkış yapıp tüm dünyada milyonlarca oyuncu sayısına ulaştı. Ülkemizde de futbol seven oyuncuların da bir çoğu oynaması ücretsiz olan FIFA Online 4’ü büyük bir zevkle oynamaktalar. Oyuncular FIFA Online 4 oyuncu yükseltme sayesinde takımlarını daha güçlü yapabiliyorlar.

FIFA Online 4 Oyuncu Yükseltme Nasıl Yapılır?

Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA Online 4 futbol oyununu oynamak ücretsiz. Bu durum en çok ülkemizdeki futbol severlerin yüzünü güldürdü. Çünkü EA’nın diğer futbol oyunu olan FIFA oyun serilerinin Türkiye satış fiyatı oldukça yüksek. Bu nedenle oyuncular oynaması ücretsiz olan FIFA Online 4’e yöneldiler.

FIFA Online 4 yalnızca takım seçip maç yapabildiğiniz bir oyun değil. Oyuncuların oyundan daha fazla keyif alması için bir çok etkinliği de içerisinde barındırmakta. Oyuncuların özelliklerini artırmak da bu etkinliklerden bir tanesi. Oyuncuları güçlendirmek takımını şampiyon yapmak için oldukça etkili. Daha iyi yeteneklere sahip oyuncularla gol atıp takımı daha iyi bir noktaya taşımak baya kolay bir hal alıyor. Peki ya FIFA Online 4 oyuncu geliştirme nasıl yapılır?

 • FIFA Online 4 oyununa giriş yaptıktan sonra sol alt bölümden oyuncu kaydetme sekmesini açın.
 • Takımınızda olmayan ve sonradan alınmış bir oyuncuyu kaydedilmeyen oyuncular kısmına geçirin. Ardından yükseltmek istediğiniz oyuncunun sağında bulunan yukarı ok simgesine tıklayın.
 • Açılan ekranda kaydedilmeyen oyunculara geçirdiğiniz oyuncuları seçin ve sonraki butonuna tıklayın. Buraya aktardığınız oyuncuların kalitesi ve sayısı yükseltmenin başarı oranını artırmaktadır. Yükseltme şansını da sol taraftaki bölümden görebilirsiniz.

FIFA Online 4 oyuncu yükseltme işlemi yukarıdaki 3 adımla tamamlanabiliyor. Ayrıca yükselttiğiniz oyuncuları dilediğiniz zaman tekrardan yükseltebiliyorsunuz. FIFA Online 4 oyuncu geliştirme rehberimiz hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla FIFA Online 4 oyunu rehberi için sitemizi takip etmeyi unutmayın. İçeriklerimizden herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimize de katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

1 Yorum
 • Kağan
  Kağan
  20:00'de 08/01/2022

  Geliştirici düzey koruması nedir,ne işe yarar,nasıl kullanılır.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir