Oyun Haberleri

Battlefield 2042 PS5 Sürümü Kaç GB Olacak?

Battlefield 2042 PS5 Sürümü Kaç GB Olacak?

Merakla beklenen Battlefield 2042 yakın bir zaman sonra çıkış yapacak. Oyun çıkmadan önce oyunla ilgili bazı bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu bilgilerin arasında Battlefield 2042 PS5 sürümü kaç gb yer kaplayacak? sorusunun yanıtı da bulunuyor. Sanılanın aksine oyunu yüklemek için çok daha az boş depolama alanına ihtiyacınız olacak.

Battlefield 2042 PS5 Sürümü Kaç GB?

DICE tarafından geliştirilen Battlefield oyun serileri hem hikayesi hem de oynanışı ile oyuncuların ilgisini çekiyor. Tabi ki yalnızca oyunun hikayesi oyunun sevilmesi için yeterli olmuyor. Grafikler ve çevre tasarımları da Battlefield oyunlarının çok fazla oynanması için önemli bir faktör. Battlefield 2042‘de her ne kadar yüksek çözünürlükte grafik ve detaylı modellemeler bulunsa da oyunun dosya boyutu oldukça düşük tutulmuş.

PlayStation Game Size adındaki Twitter hesabına göre oyunun US versiyonu 45.980 GB, EU versiyonu ise 46.730 GB boyutunda olacak. Bu durum oyuncuların çok hoşuna gidecek. Çünkü oyunu indirmek için çok uzun bir süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Oyunun standart versiyonunu satın alanlar 17 Kasım 2021 tarihinde oyunu erkenden indirebilecekler. Gold ve Ultimate versiyonlarından birini almış oyuncular ise 10 Kasım 2021’de indirebilecek ve 12 Kasım’da oyuna girebilecekler. Mücadelede erkenden yer almak için Gold versiyonunu satın almanızı öneririz.

Battlefield 2042 PS5 sürümü kaç gb olacak? sorusunun yanıtını verdik lakin hemen sevinmemek gerekiyor. Oyun çıkış yapacağı zamana kadar eklenecek yenilikler veya yapılacak değişiklikler bu boyutu değiştirebilir. Biz yine de çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyoruz. Sizce Battlefield 2042 kaç gb yer kaplayacak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın! Dilerseniz ücretsiz bültenimize katılarak bilgilendirici içerikler ve oyun dünyasından haberler paylaştığımız zaman bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir