Valorant: Gönül Ajanları! Romantik Riot Oyunu Geliyor..

Valorant: Gönül Ajanları

Çıktığı ilk günden günümüze kadar her kesimin beğenisini kazanmış ve sevilerek oynanan oyun Valorant için ilginç bir proje tanıtıldı. Riot Games tarafından yapımına başlanan bu oyunun adı ise Valorant: Gönül Ajanları. İlk defa bu tarz bir projeye girişen Riot Games’in neden bir randevu simülasyon oyunu çıkardığını ise henüz oyuncu toplulukları anlayabilmiş değil. Lakin böyle farklı bir konsepte el atması da Riot Games için iyi bir artı diyebiliriz.

Valorant oyununun içerisine mod olarak geleceği tahmin edilse de firma yaptığı tanıtımda Valorant: Gönül Ajanları oyununun farklı bir şekilde piyasaya çıkacağını duyurdu. Bu sayede ise Valorant evreninin daha fazla genişletilmesi hedefleniyor.

Valorant: Gönül Ajanları Nasıl Bir Oyun Olacak?

Oyunda yeni bir Valorant ajanı olma yolunda ilerleyen bir karakteri canlandıracağız. Bu canlandırma sırasında da farklı karakterlerle ilişki kurmaya çalışacağız. Bu farklı karakterlerin ise Valorant evreninden olacağı tahmin ediliyor. Oynadığımız karakter bir yandan eğitimden geçerken bir yandan da randevular ile boğuşacak. Konsept olarak oldukça ilginç olan bu oyunun 2021 yılında piyasaya gireceği duyuruldu.

Valorant: Gönül Ajanları Oyun İçi Görsel
Gönül Ajanları Oyun İçi Görsel

Ayrıca oyunun ilk aşamada tamamen bilgisayarlar için çıkacağı da gelen bilgiler arasında yerini aldı. Diğer platformlara şuan için hazırlık yapılmadığı belirtildi. Fakat oyunun konseptini ve hitap edeceği kitleyi düşündüğümüz zaman mobil cihazlar içinde geliştirilebileceğini düşünmek çok yanlış olmaz. Elbette bu sadece bir tahmin. Oyun çıktıktan sonra yeni açıklamalar gelecektir. Bu sayede Valorant: Gönül Ajanları oyunu hakkında daha çok fikir sahibi olabileceğiz.

Valorant‘ın yapımcısı Anna Donlon bu konuyla ilgili şöyle konuştu:

Valorant evreni daha fikir aşamasındayken bile sürekli geliştiriliyordu. Bu evreni büyütmek için neler yapmamız gerektiğini sürekli tartışıyorduk. Her kitleye hitap edebilmek için farklı fikirler araştırdık. Valorant evreninin sevilmesini istiyoruz.

Anna Donlon – Valorant baş yapımcısı

Projeyi ilk olarak Valorant’a mod halinde getirmeyi düşündüklerini ifade eden diğer ekip üyeleri ise daha sonra bu kararı değiştirdiklerini açıkladı. Valorant: Gönül Ajanları oyununun ayrı bir oyun olması halinde daha çok sevileceğini düşündüklerini söylediler. Oyunun nasıl bir oyun olacağı konusunda ise birkaç görsel paylaşılmış durumda. Bu görsellerden bir tanesini yukarıya ekledik. Oyun hakkında az çok fikir sahibi olabilmek adına inceleyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir