En İyi Sniper Oyunları (Keskin Nişancı)

En İyi Sniper Oyunları

Keskin nişancılık.. Çoğumuzun Amerikan filmleri ile tanıştığı keskin nişancılık zamanla kült bir hale geldi. Bu rehberde de sizlere en iyi sniper oyunları için güzel bir sunum hazırladık. Birbirinden kaliteli, güzel ve eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bu sniper oyunları sayesinde oyun dünyasındaki ufkunuz genişleyecek ve oldukça farklı bakış açıları elde edebileceksiniz. Aynı zamanda bu oyunlar sayesinde CS:GO veya Valorant gibi oyunlar için aim antrenmanı yapmış olacaksınız.

En İyi Sniper Oyunları

Hazırlamış olduğumuz en iyi sniper oyunları listesinde oyunların çıkış tarihini değerlendirmedik. Yani geçmişten günümüze herhangi bir yılda çıkmış en iyi oyunları dahil etmeye çalıştık. Bu sayede zaman zaman nostalji zaman zamansa çağımızın teknolojisi üst düzey oyunlarıyla oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Sniper Elite Serisi

Sadece keskin nişancılık üzerine kurulmuş olan bir düzen. Yıllardır yorulmadan serinin devamını getiren bir ekip. Sanıyoruz ki keskin nişancı oyunları arasında en iyisi Sniper Elite serisi. 29 Eylül 2005 tarihinde ilk defa karşımıza çıkan bu oyun birçok kesim tarafından tartışmasız o dönemin en iyi oyunlarından bir tanesi seçilmişti. Gerçek bir askeri canlandırdığımız bu oyundan keskin nişancı olarak orduya hizmet ediyor ve belirli bölgelerin ele geçirilmesine yardım ediyorduk. COD serisinin de popüler olduğu dönemde böyle bir oyun gelmesi oyun dünyasını oldukça memnun etmişti.

en iyi sniper oyunlari sniper elite

Diğer oyunlardan farklı olarak oldukça gelişmiş bir vuruş hissiyatı bulunan Sniper Elite kısa zamanda popüler oldu. Kim bilebilirdi ki böyle bir oyunun günümüze kadar devam oyunlarının geleceğini? Evet, geldi! Oldukça özel olan bu serinin oyunlarına ulaşmak için şu bağlantıları izleyebilirsiniz:

Sniper Ghost Warrior Contracts Serisi

En iyi sniper oyunları üzerine konuşurken bu oyunu es geçmek olmazdı. Sniper Elite oyununun büyük sükseye ulaştığı dönemde karşımıza çıkan rakip oyun rekabeti kızıştırdı ve keskin nişancı oyunları dünyasına yeni bir soluk getirdi. Sniper Ghost Warrior Contracts yine gerçekçiliği ile ön plana çıkan ve bizi farklı bir dünyaya iten oyunlardan. Oynarken fazlasıyla keyif alacağınız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyunda amacımız bize verilen kontratları hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak.

en iyi sniper oyunlari sniper ghost warrior

Sniper Ghost Warrior Contracts oyunu oynanış, grafik ve daha birçok konuda Sniper Elite ile yarışabilecek düzeyde. 2019 yılında piyasaya çıkmış olmasına aldanmayın! Grafikleri o kadar iyi ki sanki daha dün çıkmış gibi! Bu oyunun 2.sırada olma sebebi ise birçok şeyin DLC ile gelmesi. SGWC oyununa ulaşmak için izlemeniz gereken bağlantılar;

Aslında eskiye dayanan bu oyunun önceki serisi Sniper Ghost Warrior olarak geçiyordu. Serinin 3 oyunu vardı. Fakat firma kendini o dönemlerde bu denli geliştirmediği için Contracts serisinden ayrı tutmak istedik. O oyunlara yer vermedik. Eğer bu oyuna bağımlı olursanız o oyunlara da göz atabilirsiniz!

Sniper Ghost WarriorSniper Ghost Warrior IISniper Ghost Warrior III

Online Sniper Oyunları

Piyasadaki en iyi sniper oyunları rehberinde sadece AAA oyunları tanıtmaya çalıştık. Bu sayede en iyi oyunlara ulaşabilirsiniz. Fakat bunların yanında keskin nişancı karakterlerini kullanabileceğimiz oyunlarda mevcut! Bu oyunların online oynanabilmesi sayesinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Peki bu oyunlar hangileri? İşte size online sniper oyunları!

Battlefield

Battlefield serisi multiplayer anlamında oldukça kaliteli oyunların arasında gelmektedir. Bu oyunda direkt olarak keskin nişancı rolünü seçerek oyunu kazanmaya çalışabilirsiniz. Keskin nişancılığın en iyi olduğu Battlefield oyunu ise kişisel öneri olarak Battlefield 1 olacaktır. Yeni gelecek olan Battlefield oyunlarını elbette bilemeyiz lakin bugüne kadar çıkmış en iyi multiplayer savaş arenası BF 1 oyununda mevcuttur.

CS:GO – Valorant

Tam olarak savaş arenası tarzını içermese de bu oyunda da ekonomiyi iyi duruma getirip keskin nişancı silahlarını alabilirsiniz. CS:GO oyununda AWP olarak geçen keskin nişancı silahı Valorant’ta ise Operator olarak adlandırılmıştır. Rekabetin üst düzey olduğu bu oyunlarda main silah dediğimiz silahınızı bu şekilde seçerek eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz.

Battle Royale Oyunları

Bu noktada sizlere Battle Royale türünü de önereceğiz. PUBG, Escape from Tarkov, Apex Legends, Fortnite ve Super People tarzı oyunları da deneyebilirsiniz. Hayatta kalma unsurunu içeren bu oyunlarda yerden drop olarak keskin nişancı silahları alabilir ve sniper dünyasında nam salabilirsiniz. Tamamının online olarak oynandığı bu oyunlarda en iyi sniper oyunları arasında yer almaktadır.

Bu oyunlara ek olarak en iyi sniper oyunları listesine önereceğiniz oyun varsa yorum alanından bize bildirerek diğer oyunculara tavsiyede bulunabilirsiniz. Herkese hitap etmeyen ama sevenleri için oldukça kaliteli yapımlar olan bu oyunları oynarken bol keyifli vakitler dileriz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Kaydır Gelsin!

PUBG Mobile Blackpink Dansı Oyuna Eklendi!

PUBG Mobile Blackpink Dansı Oyuna Eklendi!

PUBG Mobile, mobil oyunlar içerisinde en çok oynan oyunlar arasında yer alıyor. Yaptıkları etkinlikler ve oyuna gelen güncellemeler sayesinde halen daha oyuncuların ilgi odağı. Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile ve Blackpink
Valorant Görüntü Ayarları

Valorant Görüntü Ayarları (Profesyonel Düzey)

Valorant oyuncularının bir çoğu oyundaki rekabette öne geçebilmek için kendilerine özgü oyun içi görüntü ayarları yapabiliyor. Profesyonel oyuncuların bir çoğu kendilerine göre en iyi Valorant görüntü ayarları sayesinde çok daha
Age-of-Empires-4-Mogol-Atli-Rush-Taktigi

Age of Empires 4 Moğol Atlı Rush Taktiği

Moğollar, Age of Empires 4 oyunu içerisinde oynaması oldukça zorlayıcı olan medeniyetlerden bir tanesi. Özgün birimleri, binaları ve oyun mekanikleri birçok oyuncuyu diğer medeniyetleri öğrenmeye itiyor. Ancak bu zorluğu göğüsleyip
Fornite'a Yeni Street Fighter Karakterleri Geliyor!

Fortnite’a Yeni Street Fighter Karakterleri Geliyor!

Battle Royale oyun türünde dünya çapında ses getiren Fortnite kendisini geliştirmeye devam ediyor. Fortnite, sürekli yenilenen içerikleri ile film, müzik ve oyun dünyasının tanıdık ve popüler simalarını oyuna entegre etmesiyle
The Forest Hileleri ve Konsol Komutları

The Forest Hileleri ve Konsol Kodları 2024

The Forest, hikayesi ve oynanışıyla oyuncuların çoğu tarafından sevilerek oynandı. Düzenli gelen güncellemeler sayesinde çok daha oynanabilir hale geldi. Hikayeye tekrar başlayacaksanız veya bir noktada sıkıştıysanız, The Forest hileleri ve
Roblox Şarkı Kodları

Roblox Şarkı Kodları 2023

Oyuncuların kendi oyun dünyalarını oluşturması üzerine tasarlanan Roblox dünya genelinde çok fazla oyuncu tarafından severek oynanıyor. Bunu yaparken bir çok özellikten de yararlanabiliyorlar. Özellikle oyundaki eğlenceyi artıran şarkılar ve müzikler
Minecraft FPS Artırma

Minecraft FPS Artırma Kesin Sonuç 2023

Minecraft oyununda çok fazla grafik olmamasına rağmen çoğu oyuncu Minecraft düşük fps sorunu alabiliyor. Minecraft kasma ve donma sorunu yaşayan oyuncuların bu problemleri çözebilmek için yapabileceği bir kaç şey bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir