Oyun Rehberleri

FM 21 Koyu Tema Paketi OPZ Elite

FM 21 Koyu Tema Paketi OPZ Elite

Futbol severler gün içerisinde uzun süreler boyunca Football Manager 2021 oynuyorlar. Bu sürede oyunun açık renkli tema tasarımından dolayı göz ağrılarının ortaya çıkmasına sebebiyet verebiliyor. Bu durumdan şikayet eden oyuncular, OPZ adlı oyuncu tarafından geliştirilen FM 21 koyu tema paketi OPZ Elite mod paketini tercih ediyorlar. Bu sayede uzunca bir zaman göz ağrısı olmadan oynayabiliyorlar.

FM 21 Koyu Tema Paketi OPZ Elite Nasıl Kurulur?

FM 21 tema paketleri denildiği zaman akla ilk gelen mod kesinlikle OPZ Elite olmaktadır. OPZ Elite tasarımı ve çözünürlük kalitesi ile diğer koyu tema paketleri arasında ön plana çıkmaktadır. Blackout olarak adlandırdığı yeni tasarımı sayesinde her şey anlaşılabilir ve net bir şekilde oyunculara sunulmaktadır. Peki ya FM 21 OPZ Elite tema paketi nasıl kurulur?

  • İlk olarak FM 21 OPZ Elite indir bağlantısına tıklayarak koyu tema paketini bilgisayara indirin.
  • İndirdiğiniz .rar uzantılı dosyayı Winrar programını kullanarak masaüstüne çıkartın.
  • Çıkartma işlemi tamamlandıktan sonra ” \Documents\Sports Interactive\Football Manager 2020\skins ” dosya yolunu izleyin ve çıkarttığın dosyayı buraya sürükleyin.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın. Ayarlara gidin ve tema kısmından yüklenen temayı seçin. Ön belleği / çerezleri temizle butonuna basın ve onaylayıp menüden çıkın. Oyunu tekrar başlatın ve FM 21 Koyu tema paketi OPZ Elite ile oynayabilirsiniz.

Football Manager 2021 Koyu tema paketi OPZ Elite hakkında bilgi verdiğimiz bu makalemiz hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Buna ek olarak paylaşılmasını istediğiniz tema paketlerini de yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bültenimize kayıt olarak FM 21 oyun rehberleri paylaşıldığı zaman en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir