Oyun Rehberleri

Forza Horizon 5 Oyunundaki En Hızlı Araba Nedir?

Forza Horizon 5 Oyunundaki En Hızlı Araba Nedir?

Hem grafikleri hemde oynanışı ile en çok oynanan yarış oyunları içerisinde bulunan Forza Horizon 5 önümüzdeki hafta piyasaya çıkış yapacak. Oyundaki yarışları kazanabilmek için en hızlı ve dengeli arabayı satın almalısınız. Bu sayede rakipleriniz ne kadar zorlu olursa olsun yol tutuşu kabiliyeti yüksek olan hızlı bir arabayla üstelerinden gelebilirsiniz. Peki ya Forza Horizon 5 oyunundaki en hızlı araba hangisi?

Forza Horizon 5 Oyunundaki En Hızlı Araba

Oyunun inceleme sürümünü oynamış bir YouTube içerik üreticisi, Forza Horizon hayranları için bilgilendirici bir video paylaştı. Bu videoda oyundaki hızlı arabalar yer alıyor. Takdir edersiniz ki hızlı arabaların bir çoğu yola tutunma ve viraj alma yönünden de oldukça kabiliyetli olabiliyor.

Don Joewon Song isimli YouTube içerik üreticisi oyundaki en hızlı aracın Koenigsegg Jesko olduğunu söylüyor. Yukarıdaki videodan da gördüğümüz kadarıyla gerçekten de en hızlı araba o. Bu aracın son hızı 308 MPH yani 495 KMH olarak karşımıza çıkacak. Kendisi bu aracın yarışlarda pek iyi olmadığı lakin son hız bakımından değerlendirildiğinde oyundaki en hızlı araba olduğunu söylüyor. Araca yapabileceğiniz bazı değişiklikler ile çok daha iyi hale getirebileceğinizi düşünüyoruz. Oyun çıktıktan sonra gelecek yenilikler veya bazı dengelemelerin ardından bu aracın hızı değişebilir. Fakat şuanda oyunda satın alabileceğiniz son hızı en yüksek araba Koenigsegg Jesko’dur.

Forza Horizon 5 oyunundaki en hızlı araba hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz. Sizce bundan daha hızlı giden bir araç yapılabilir mi? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Daha fazla Forza Horizon 5 oyun rehberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! Ayrıca paylaştığımız içeriklerden bildirim almak istiyorsanız bültenimize herhangi bir ücret ödemeden kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir