Oyun Rehberleri

Battlefield 2042 M5A3 Eklenti Rehberi

battlefield-2042-m5a3-rehberi

Battlefield 2042’ de M5A3 en güvenilir taarruz tüfeklerinden birisi. Oyunda ilk erişiminiz olan taarruz tüfeği ve oldukça güzel hasara da sahip. Geçtiğimiz güncellemelerde düzeltilen sekmesiyle de artık rakipleri vurabiliyorsunuz. Battlefield 2042 M5A3 eklenti rehberi içerisinde sizlerle iki adet eklenti kombinasyonu paylaşacağız. Bu kombinasyonlardan ilki oldukça sıra dışı olduğundan rehberi sonuna kadar okumanızda fayda var.

Battlefield 2042 M5A3 Eklenti Rehberi

M5A3 ile uzun mesafeli çatışmalarda kullanabileceğiniz klasik saldırı tüfeği eklenti kombinasyonumuz şu şekilde;

  • Dürbün: Burası kişisel tercihinize bağlı. Biz M5A3 ile 2x ya da 2.5x dürbünleri oldukça seviyoruz. Size uygun olan dürbünü tercih edebilirsiniz.
  • Mermi: Uzun mesafe tarayarak oynamayı tercih ediyorsanız Extended Mag seçebilir ya da silahı dengeli tutmak için standart mermi seçeneği ile devam edebilirsiniz. Uzun menzilde silahın kontrolü oldukça önemli.
  • Namlu Altı: Cobra Grip, LWG ya da Rattlesnake, bu kısım hareketli ya da sabit bir oyuncu olmanıza göre farklılık gösteriyor. Size uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Namlu: Uzun menzilde Extended Barrel, kısa ve orta menzilde ise Warhawk Compensator tercih edebilirsiniz.

Şimdi işlerin ilginçleştiği kısma geliyoruz. Eğer oyunda M5A3 tarafından tamamen ezilmiş hissediyorsanız büyük ihtimalle sebebi bu eklenti kombinasyonudur. Bu eklenti kombinasyonu ile silahı bir hafif makinalı tüfeğe çevireceğiz. Kimsenin aklına oyundaki en iyi hafif taramalı tüfeğin M5A3 olacağı gelmezdi. Tek yapmanız gereken silahın seviyesini yükselterek birkaç eklentinin kilidini açmak. Daha sonra kısa mesafede K30’u bile indirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan eklenti kombinasyonu şu şekilde;

  • Dürbün: Biz bu kombinasyonda Fusion Holo’ yu oldukça seviyoruz. Ancak 2x takarak bile ortalığı yıkabilirsiniz.
  • Mermi: Close Combat Magazine atış sayınızı oldukça arttıracaktır.
  • Namlu Altı: Cobra Grip
  • Namlu: Short Barrel

Bu kombinasyon tamamen Short Barrel ve Close Combat Magazine ikilisine dayanıyor. Diğerleri değiştirilebilir. Onları tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Böylece oyundaki en güçlü hafif makinalı tüfeği elde etmiş oluyorsunuz.

Sizler için hazırladığımız Battlefield 2042 M5A3 eklenti rehberi için seçtiğimiz kombinasyonlar bu şekilde. Daha fazla rehber için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir