PUBG Mobile GFX Tool Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile GFX Tool Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile sürümü oldukça stabil ve akıcı bir şekilde oynanabilir durumda. Fakat bazı durumlarda PUBG Mobile fps sorunu nedeniyle oyuncuların oyun deneyimi olumsuz olabiliyor. PUBG Mobile fps arttırma yöntemleri arasında en popüler olanı ise Google Play Store’dan kolayca indirebileceğiniz GFX Tool yazılımıdır. Peki ya PUBG Mobile GFX Tool nasıl kullanılır?

PUBG Mobile GFX Tool Nasıl Kullanılır? Güvenli Mi?

Bir çok oyuncu telefondan PUBG oynamayı seviyor. Özellikle bilgisayar donanımları oyunun PC versiyonunu rahat bir şekilde oynamak için yeterli olmayan oyuncular PUBG Mobile oynamayı tercih ediyorlar. Fakat oyuna gelen güncellemeler ve yenilikler kasma problemleri yaşatabiliyor. Bu durumda GFX Tool uygulaması oyuncuların yardımına yetişiyor.

Uygulamayı açtığınızda ilk olarak oyun versiyonunu seçin. Akıcı bir oyun deneyimi isteyenler uygulamadaki anti-aliasing, rendering quality, shadows, shadow distance, effects quality gibi ayarları en düşüğe çekmeliler. Tabi ki bu ayarları en düşüğe çektikten sonra oyundaki grafiklerin görünümleri çok kötü gözükecektir. Hatta rakip oyuncuları görmeniz bile zorlaşabilir. Ayrıca yine uygulama üzerinden telefonunuzdaki GPU’yu optimize eden bir seçenek bulunuyor. Bunları göz önünde bulundurarak ayar yaparsanız hem yüksek fps alırsınız hem de rakiplerinizi kolayca avlayabilirsiniz.

PUBG Mobile GFX Tool Nedir?

PUBG Mobile için geliştirilen GFX Tool oyunu daha akıcı bir şekilde oynamak isteyenler için geliştirilmiştir. Uygulamanın çalışma sistemi ise oldukça basit. Oyun içerisinden kısıtlı olarak erişilebilen veya hiç erişilemeyen bazı ayarları uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Yaptığınız değişiklikler oyuna işleniyor ve oyundan daha iyi fps alınabiliyor.

GFX Tool Güvenli Mi?

Oyuncuların en merak ettiği sorulardan birisi ise PUBG Mobile GFX Tool güvenli mi? Şu zamana kadar GFX Tool Google Play Store sayfası üzerinden 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen uygulamanın herhangi bir zararı yok. Fakat PUBG Mobile hesabınıza yükleme yaptıysanız ve her ihtimale karşı güvende olmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanmayabilirsiniz. Ancak uygulama yalnızca oyunun grafik ayarlarını değiştirdiğini hatırlatırız.

Uygulama içerisinden FAQ seçeneğine ardından “Privacy Policy” butonuna basın. Burada uygulamanın hangi verileri topladı açık bir şekilde kullanıcılarla paylaşılıyor. Burada yazan verilerin toplanmasını istemiyorsanız uygulamayı kullanmayın.