PUBG Hesap Satın Almak Güvenilir Mi? (2023)

PUBG Hesap Satın Almak Güvenilir Mi? (2022)

Ülkemizde ve dünyamızda en çok oynanan hayatta kalma oyunlarının başını çeken popüler oyun PUBG. Yani tam adıyla Playerunknown’s Battlegrounds. Bu kadar popüler bir oyunun milyonlarca kullanıcısı mevcut. Hal böyle olunca hesap satışı gibi konularda fazlasıyla rağbet görüyor. Peki.. PUBG hesap satın almak güvenilir mi? Yasak mı? Yasaksa getirileri nelerdir?

Öncelikli olarak belirtmemiz gerekir ki bu yazıda yüksek seviye ve kostüm içeren satılık pubg hesapları üzerine bahsedeceğiz. Yani belirli bir seviyeye gelmiş ve gerçekten içerisine büyük miktarlarda para yatırılmış hesap satışlarını ele alacağız. Sırasıyla başlamak gerekirse;

PUBG Hesap Satışı Yasal Mı?

Bu konuda net kuralların olduğunu belirtmek isteriz. PUBG ve PUBG Mobile oyunlarında hesap paylaşımı ve hesap satışı kesinlikle yasak. Fakat diğer benzer oyunlar gibi cezaların fazla olduğunu da pek görmüyoruz. Hesap satışı yasal değil lakin yakalanma olasılığınızda çok düşük. Özellikle benzer illerde veya yakın illerde yapılan hesap ticaretinde yakalanma olasılığınız çok düşük. Bu durumun etikliği tartışılsa da yine de yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Neden mi?

PUBG Hesap Satın Almak Güvenilir Mi?

Bu tarz alışverişlerde genelde mail adresleri üzerine takaslar gerçekleştirilir. Bir mail adresinde de en önemli unsur hesabın ilk sahibi olmaktır. Hesabı ilk açan kişi istediği zaman kolaylıkla bu hesabı geri alabilir! Tüm bilgileri tek tek değiştirseniz bile bu durumda hiçbir şey fark etmeyecektir. Bu nedenle PUBG hesap satın almak güvenilir mi? sorusuna cevabımız, hesap ticaretinin güvenilir olmadığı olacaktır.

PUBG Hesabı Satan Siteler?

Bu konuyla ilgili kendini kanıtlamış birçok site mevcut. Fakat bu siteler sadece aracılık hizmeti veriyor. Satılan hesapların kendilerine ait olmadığını özellikle belirtmekte fayda var! Yani; bir hesap ne kadar güvenilir sitede ne kadar güvenilir satıcı tarafından satılırsa satılsın asla güvenli olmayacaktır. Bu yüzden satışın gerçekleştiği sitelere bakmaksızın kendi hesabınızı kullanmaya özen gösterin!

PUBG hesap satın almak güvenilir mi? sorusuna umarım içinizi rahatlatacak bir şekilde cevap alabilmişsinizdir. Eğer yüksek seviyede bir hesabı ticari yolla almak istiyorsanız tüm bu unsurları asla aklınızdan çıkartmayın. Çünkü sanal ortamda hiçbir şey güvenli değildir! Özellikle oyun dünyasında bu tarz şeyler insanları fazlasıyla yanıltıcı olabilir!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Potionomics Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

Potionomics Başlangıç Rehberi

Voracious Games tarafından geliştirilen Potionomics, 17 Ekim 2022 tarihinde çıkış yaptı. Potionomics, oyuncuların kendi iksirlerini o yapabileceği eğlenceli bir bağımsız yapım simülasyon oyunudur. Oyuna ilk baktığınız zaman çok karmaşık gözükse

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir