Oyun Rehberleri

Battlefield 2042 AK24 Eklenti Rehberi

battlefield-2042-ak24-rehberi

Battlefield 2042 içerisinde silah seçenekleri arasında AK24 taarruz tüfeği olarak en iyi seçimlerden birisi. Özellikle son yamalarda silahın sekmesi düzeltildikten sonra AK24 bir patlayış yaşadı. Silah kısa ve uzun mesafede oldukça iyi hasar değerlerine sahip. Üzerine doğru eklentiler takıldıktan sonra çatışmalarda üstün gelmeniz kaçınılmaz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Battlefield 2042 AK24 eklenti rehberi sizlerin bu silahı en iyi haliyle kullanmanıza yardımcı olacak.

Battlefield 2042 AK24 Eklenti Rehberi

AK24 sadece birkaç hafta öncesinden tamamen işe yaramaz durumdaydı. Son yamalarla düzeltilen silah şu anda oyundaki en iyi silahlardan biri haline geldi. Oldukça güzel hasar çıkarmakta ve doğru eklentilerle uzak mesafelerdeki rakiplerinizi tekli atışlarla indirebilir, yakında mesafedeki rakiplerinizi ise tarayarak mermi yağmuruna tutabilirsiniz. Oyunun anlık gidişatına göre bu eklenti kombinasyonlarından uygun olanı seçerek savaşabilirsiniz.

Eklenti kombinasyonlarından ilki şu şekilde;

  • Dürbün: Fusion Holo, silahla 180 adet leş aldığınızda kilidi açılıyor.
  • Mermi: Standart Issue ya da Extended Mag, silahın kontrolünü çok düşürmeden fazladan merminiz oluyor.
  • Namlu Altı: Cobra Grip, LWG ya da Rattlesnake, bu kısım biraz kişisel tercihe kalıyor.
  • Namlu: Warhawk Compensator buradaki ilk tercihimiz olacaktır. Ancak uzak mesafelerden rakiplerinizi tekli atışlarla indirmek için Extended Barrel’ da kullanabilirsiniz.

Oyunda yer alan yeni sistemler sağ olsun aynı silahta iki adet eklenti kombinasyonunu aynı anda bulundurabiliyorsunuz. AK24’ ü uzun menzilde kullanmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız eklenti kombinasyonu ise şu şekilde;

  • Dürbün: TV 2X, Kişisel olarak bu dürbünü oldukça seviyorum ancak kişisel tercihinize göre herhangi bir dürbün de iş yapar.
  • Mermi: High Power ya da Extended, Bu kontrolünüzü oldukça azaltır ancak tekli atışlar yapacağınız için o kadar da önemli değil.
  • Namlu Altı: ADR Bipod, biraz ilginç bir tercih olacak ama Bipod uzun menzilde oldukça işe yarıyor. Breakthrough modunda bunu alın ve bırakın silahınız gerisini halletsin.
  • Namlu: Extended Barrel, biraz ekstra silah kontrolü karşılığında menzilinizi arttırıyor. Tekli atışlarda Bipod ile oldukça iyi bir uyuma sahip.

Battlefield 2042 AK24 eklenti rehberi için seçtiğimiz eklenti kombinasyonları bu şekilde. AK24 ile bu eklentileri kullanarak girdiğiniz çatışmalarda galip gelebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizin rehberler kısmına göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir