Xbox Game Pass Mart 2023 Oyunları

Xbox Game Pass Mart 2023 Oyunları

Ülkemizdeki birçok oyuncunun Xbox Game Pass aboneliği bulunuyor. Bazı oyunlar çok pahalı olduğu için oyuncular Xbox Game Pass sayesinde bunlara rahatça erişebiliyor. Bu servise sürekli yeni oyunlar ekleniyor ve bu sayede oyunculara daha fazla içerik sunuluyor. Yakın zaman önce ise Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları belli oldu. Mart ayında eklenecek oyunlar arasında muhteşem bir indie oyun bulunuyor.

Xbox Game Pass Mart 2023 Oyunları Nelerdir?

xbox game pass mart 2023 eklenecek oyunlar

Xbox Game Pass aboneliğine sahip olan oyuncular, sürekli olarak farklı oyunları çok ucuz fiyata oynama imkanı buluyor. Bu servis ile sunulan oyunlar, tam olarak size ait olmasa da Xbox Game Pass servisi içerisinde yer aldığı sürece günün her anında oynanabiliyor. İşte Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları:

  • Wo Long: Fallen Dynasty
  • Way to the Woods
  • Valheim
  • MLB The Show 23

Yukarıdaki oyunlar içerisinde en çok dikkat çeken oyun tartışmasız Valheim oldu. Valheim ilk olarak Steam platformunda çıkış yaptığı zaman oyun dünyasını kasıp kavurmuştu. Yalnızca ilk üç haftada 4m kopya sattı ve aynı yıl içerisinde 7m kopya satışına yaklaştı. Valheim için muhteşem sayılar olduğunu söyleyebiliriz. Şimdilerde ise Xbox Game Pass’e gelmeye hazırlanıyor.

Xbox Game Pass Mart 2023 oyunları arasında yer alan Valheim’i daha öncesinde oynamadıysanız, mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca Mart ayında eklenecek diğer oyunları da oynayarak farklı deneyimler edinebilirsiniz. Bu oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Oyun haberleri kategorisinden oyun dünyasındaki yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir