Oyun Haberleri

Valorant Masters Berlin Şampiyonu Belli Oldu!

Valorant Masters Berlin Şampiyonu Belli Oldu!

Geçtiğimiz akşam oynanan son maçla birlikte 2021 Valorant Masters Berlin şampiyonu belli oldu. Gambit Esports ile Team Envy Valorant takımlarının kıran kırana mücadelesi sonucunda bir takım turnuvayı kazandı. Peki ya Valorant Master Berlin turnuvasında şampiyon olan takım hangisi oldu?

Valorant Masters Berlin Şampiyonu Gambit Esports!

Neredeyse başa baş ve çekişmeli mücadelenin ardından kazanan taraf ortaya çıktı. Her iki takımda hakimi olduğu ve en iyi oynadığı haritaları seçti. İlk olarak Bind haritasında oynanan maçlar birbirine çok yakın geçti. Özellikle bu haritada 2 takımında turnuvayı kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptığını gördük. Kedi fare kovalamacası gibi süren maç 15-13 skor ile Gambit Esports’un hanesine yazıldı.

Seçilen ikinci harita olan Haven‘da oynanan takım oyunu ve bireysel yetenekler yine izleyenlere seyir keyfi yüksek bir maç sundu. İkinci haritanın ilk yarısında Team Envy takımına karşı 8-4 geriye düşen Gambit Esports, durum 11-9’a gelince bir anda toparlanarak skoru kendi lehine çevirip 11-13 ile bu haritayı da önde kazandı. Böylece kupaya ve büyük ödüle bir adım daha yaklaştı ve Valorant Masters Berlin şampiyonu olma yolunda ilerledi.

Turnuvanın son haritası olan Split iki takım için de çok önemliydi. Gambit Esports ilk yarıda rakibine karşı geri düşmüş olsa da skorları bir noktada eşitlemeyi başardı. Ardından iyi bir takım oyunu ve oyuncuların bireysel yetenekleriyle son haritayı da 13-9 bitiren Gambit Esports turnuvanın şampiyonu olmuş oldu.

Final maçlarında 3-0’lık genel bir skor ile galip gelen Gambit Esports Valorant Masters Berlin şampiyonu olarak kupayı kazandı. Herkesin izlediği ders niteliği taşıyan takım oyunları, takım içi iletişim ve kararlılıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz. İzleyen herkes için muhteşem bir final yaşattılar. Ayrıca turnuvada boy gösteren SuperMassive Blaze takımımızı da tebrik etmeyi unutmayalım. Bizleri temsil etmek için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Diğer uluslararası turnuvalarda daha fazla Türk takımlarını görmeyi ümit ediyoruz. Valorant Masters Berlin turnuvası bizler için güzel bir deneyim oldu. Bir sonraki turnuvada çok daha iyi yerlere geleceğimizden adımız gibi eminiz. Valorant E-spor haberleri ve daha fazlasından haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir