Divinity: Original Sin 2 Türkçe Yama

Divinity: Original Sin 2 Türkçe Yama

Larian Studios tarafından geliştirilen taktiksel rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 çıktığı günden itibaren sevilerek oynanıyor. Oyuncular, oluşturdukları karakterler ile oyunun muhteşem hikayesinde ilerleyerek gelişmeye çalışıyor. Hikayeyi ve görevleri anlamakta güçlük çekiyorsanız Divinity: Original Sin 2 Türkçe yama sayesinde oyunu kendi dilinizde oynayabilirsiniz.

Divinity: Original Sin 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Divinity: Original Sin 2 oyununda hikaye her şeydir diyebiliriz. Birbiriyle ilişkili görevler ve uzun süren hikaye yapısı, oyuncuların aldığı zevki arttırmaktadır. Oyundaki hikaye İngilizce olarak hazırlandığı için bazı oyuncular hikayeye hakim olamıyor.

divinity original sin 2 turkce yama nasil kurulur

Hikayeyi orijinal dilde tam anlamıyla anlayamıyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek Divinity: Original Sin 2 Türkçe yama paketini sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/0e8hql/Divinity-Original-Sin-2-Turkce-Yama.zip.html

  • İlk olarak Steam’i ve oyunla ilgili diğer uygulamaları tamamen kapatın.
  • Yukarıdaki download butonuna basarak Türkçe yama paketini bilgisayarınıza indirin.
  • Divinity: Original Sin 2 için Türkçe yama arıyorsanız Standard isimli klasör içerisindeki English.pak dosyasını ” Divinity Original Sin 2\Data\Localization ” içerisine sürükleyin.
  • Eğer Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition için Türkçe yama istiyorsanız Definitive Edition isimli klasörde bulunan English.pak’i ” Divinity Original Sin 2\DefEd\Data\Localization ” içine kopyalayın.
  • Her şeyi tamamladıktan sonra oyunu yönetici olarak çalıştırdığınız zaman oyun Türkçe olacaktır.

Yazımızda yer verdiğimiz Divinity: Original Sin 2 Türkçe yama paketi oyunun Definitive Edition’ı ile de uyumlu olarak çalışmaktadır. Yukarıdaki kurulum sırasını takip ederek hiç bir problem yaşamadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Diğer oyunlar için hazırlanmış yama paketleri için Türkçe yamalar kategorisini inceleyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir